Květen 2008

TR:5 - Výbava

2. května 2008 v 17:05 | MissCroft
Pistole:
Základní zbraně s rychlou střelbou a nekonečnou municí známé už z předchozích dílů.Brokovnice:

Výborná zbran kterou používají i policejní a vojendké jednotky. Má dva druby nábojů: 1) NORMÁLNÍ: mají 12 nábojů a jsou účinnější proti ozbrojeným protivníkům. 2) ROZPTÝLUJÍCÍ: mají 6 nábojů a jsou vhodnější proti neozbrojeným protivníkům.
Revolver:
Zbraně s pomalou střelbou, ale z velkým účinkem - tak přesně tohle je revolver. Dá se na něj připevnit optický zaměřovač a to z něj dělá naprosto skvělou zbran.
Uzi:

Dvě zbraně který mají dlouhý dostřel a jsou vhodné jak na dlouhé vzdálenosti tak pro boj v bezprostřední blízkosti nepřítele.
Desert:

viz: REVOLVER
HK:

Tato zbran má vestavěný zaměřovač, extra dlouhý dostřel a velký účinek. Bohužel tut zbran budete mít jen v misích na mrakodrapu a ještě ke všemu jen ve 2 ze 3.
Grappling Gun:
Nejedná se o zbran, ale o takovou vystřelovač kotvičky na laně. Když lano zežloutne - můžete vystřelit. Většinou se jenom zachycuje na větracích šachtách.

Světlice:
Je tma, nic nevidím, co když tam na mě něco číhá? Tak na takové myšlenky může majitel světlic zapomenout. :-) Se světlicí můžete dělat vše jako bez ní. (skákat, šplhat...)Dalekohled:
Všichni určitě víme na co se používá dalekohled.......Dalekohled třetího tisíciletí....:
Má všechny vlastnosti co má normální dalekohled, aý na to, že s ním Lara dokáže vydět i laserové paprsky. Dále ho Lara používá i ke komunikaci se Zipem.
Malá lékárnička:
Doplní 50% života.
Velká lékárnička:

Doplní 100% života.

TR:4 - Artefakt

2. května 2008 v 16:33 | MissCroft
HÓRŮV AMULET - ANCH

Před dávnými lety chtěl bůh, který nese jméno Seth ovládnout pomocí artefaktu Anch celý svět. Když se to ale dozvěděl bůh Hórus, uvěznil Setha do hrobky a hrobku uzamkl právě tímhletím artefaktem. O několik tisíc let později, ale přichází světoznámá archeoložka Lara Croft a Setha omylem probudí tím, že tento artefakt vezme z jeho hrobky a hrobku tím odemkne. A právě teď začíná boj s časem...

Tento artefakt je jedním z najznámějších symbolů Egypta.

Víte, že tento artefakt opravdu existoval? Více se o něm dozvíte →ZDE←

Semerkhetovo proroctví:
"Já, Semerkhet, velekněz boha Hóra, varuji každého, kdo odstraní tento amulet, že osvobodí Seta.
Ten, který putoval s šakaly na úsvitu lidstva, bude opět týrat zemi. Set, vládce zla, se opět osvobodí na přelomu vzdálených tisíciletí. V patách mu potáhnou mor a kobylky. Úroda zchřadne pod zuřícími nebesy."

Sethova slova:
"Já jsem stín na tváři slunce. Já přináším zmar. Můj hněv pohltí všechny země a bude bez konce."
a

IRIS:

Tento artefakt se ukrývá v Kambodže, kde taky vede první Lařiná výprava společně s jejím učitelem Wernerem Von Croyem v roce 1986 kdy je Laře 16 let. Tato výprava se ale moc dobře nezdaří. Když Von Croy chtěl vzít artefakt z podstavce, světe div, začaly se dít hodně divné věci. Lara utekla a Von Crou tam zůstal uvězněn. Později se ale zjistí, že Von Croy to přežil a utekl z tamať i s artefaktem. Tento artefakt mu později (V TR5) Lara ukradne. Tento artefakt taky moc ani do příběhu nezasahuje. Je o něm zmínka pouze v Kambodže, na začátku hry.

Iris

TR:4 - Výbava

1. května 2008 v 18:43 | MissCroft
Pistole:

Základní zbraně s rychlou střelbou a nekonečnou municí známé už z předchozích dílů.Uzi:

Dvě zbraně který mají dlouhý dostřel a jsou vhodné jak na dlouhé vzdálenosti tak pro boj v bezprostřední blízkosti nepřítele.Brokovnice:

Výborná zbran kterou používají i policejní a vojendké jednotky. Má dva druby nábojů: 1) NORMÁLNÍ: mají 12 nábojů a jsou účinnější proti ozbrojeným protivníkům. 2) ROZPTÝLUJÍCÍ: mají 6 nábojů a jsou vhodnější proti neozbrojeným protivníkům.Sportovní kuše:

Zbran určená pro tři druhy šipek: 1) NORMÁLNÍ: tyto šipky nezpůsobují kromě bodného zranění žádné jiné - 20ks 2) OTRÁVENÉ: doporučuju si tyhle šipky nechat na bosse - prostě je na ně všechny vystřílet a pak se schovat a vyčkávat až mu odzvoní umíráček....Granátomet:

Nejsilnější zbran ve hře na kterou můžete narazit. Lara použije celkem tři druhy: 1) NORMÁLNÍ: časový granát explodující v malém poloměru - vojákům tak možná pocuchá háro a to bude tak vše....obsahuje 14 granátů. 2) SUPER: taky časový granát - po výbuchu se rozletí na miliony střepin.....obsahuje 4 granáty. 3) OSLEPOVACÍ: až granát vystřelíte, tak na malou chvíli nebudete vydět - ovšem protivníci na tom budou o hodně hůř......obsahuje 4 granáty.Revolver:


Získáte ji až jako skoro poslední zbran. Má velký účinek, ale pomalejší střelbu.Světlice:
Je tma, nic nevidím, co když tam na mě něco číhá? Tak na takové myšlenky může majitel světlic zapomenout. :-) Se světlicí můžete dělat vše jako bez ní. (skákat, šplhat...)Dalekohled:

Všichni určitě víme na co se používá dalekohled.......Velká lékárnička:
Doplní 100% života.
Malá lékárnička:
Doplní 50% života.

TR:3 - Screenshoty

1. května 2008 v 18:31 | MissCroft
Hrajete TR3 a chtěli by jste se podívat, jak bude vypadat další lokace, či level? Nebo naopak nemáte možnost si TR3 zahrát, ale chtěli by jste se kouknout, jak vypadají všechny ty lokace? Tak tu jste zprávně!


Celkém screenshotů: 388
_____________________________________________

© MissCroft/misscroft.blog.cz, 2008/2011
_____________________________________________