Září 2008

Změna je život...

30. září 2008 v 18:33 | MissCroft
Ano, přesně tak a jako hlavní změnu tohoto blogu považuji nový desing, kterého jste si už určitě všimli. Nevím, čím to je, ale nikdy se nevydržím dívat na jedno pozadí mého blogu víc jak měsíc, takže jsem se rozhodla celý desing prokopat a nahradit ho jiným,doufám lepším pozadím. Barva stránky zůstává stejná, pozměnila jsem jen barvu písma, rozlišením stránky a samozřejmně taky záhlaví :-)


Další změnou je taky to, že jaksi trochu nestíhám a to hlavně proto, že začala škola. Tento půlrok bude nejhorší, protože se budu hlásit na střední školu (vlastně jsem tam už měla být až na to, že jsem na základku šla o rok později....) a taky k tomu bude potřeba mít dobré výsledky a proto jsem se rozhodla, že mi bude s blogem pomáhat kamarádka :-) Je stejně jako já velká faninka Lary, takže nabídku pomáhat mi s blogem přijala velice ráda přijala :-) Jak už někteří víte menuje se MissAngel.


Úkoly na blogu budeme mít rozdělené a to z toho důvodu, aby se někdy třeba nestalo, že jedna z nás vymyslí článek na nějaké určité téma a tu druhou to napadne o nějakou dobu později a budou tu dva stejné články a tím pádem bude veškerá snaha té druhé v p..... Já sem budu přidávat hlavně recenze, novinky a rozcestníky a MissAngel všechno co se galerií týče. Co se týká tokových těch rozsáhlejších článku, které se budou týkat funkce blog (jako třeba tenhle), tak nad tím budeme spolupracovat společně :-)


Na závěr bych chtěla připomenout novou soutěž (jak jistě někteří víte). Jedná se o soutěž, která se jmenuje ,,Soutěž o nejlepší LaraCroft blog'' - víc k tomu asi nemusím dodávat, že? Do soutěže se už přihlásila dAeGON a jak jistě víte, ksoutěži je potřeba víc jak jeden účastník, takže vás prosím aby jste se začali přihlašovat, teda pokud chcete :-) Stačí napsat do komentíků :-)


To je asi vše co bych vám řekla (no možná napsala...xD) a od zítřka tu už budete moct nacházet články i s mojí novou spolupracovnicí blog :-)


Lara Croft - PostCart

28. září 2008 v 13:05 | misscroft

Tomb Raider VI - NÁVOD

27. září 2008 v 13:05 | MissCroft
Návod na TR: Angel Of Darkness najdete TADY

Tomb Raider V - NÁVOD

27. září 2008 v 13:04 | MissCroft
Návod na TR: Chronicles najdete TADY

Tomb Raider IV - Návody

27. září 2008 v 13:03 | MissCroft
Určitě se každému z vás někdy stalo, že jste hráli hru a najednou jste nevěděli jak dál, nebo, kde najít nějakou věc, kterou ve hře budete potřebovat. Ještě, že existují návody, že? :-)

Videonávod:
→ Část 1 (Kambodža, Egypt: až po 10 level (Desert Railroad))
→ Část 2 (Egypt od 10 levelu až do konce)

Tomb Raider III - Návody

27. září 2008 v 13:02 | MissCroft
Určitě se každému z vás někdy stalo, že jste hráli hru a najednou jste nevěděli jak dál, nebo, kde najít nějakou věc, kterou ve hře budete potřebovat. Ještě, že existují návody, že? :-)
♦ Videonávod:
TR2 - Psaný návod

27. září 2008 v 13:01 | MissCroft
The Great Wall
Po seskoku z vrtulníku sjela Laura po šikmé stěně do jeskyně. Pokračovala v přímém směru, přebrodila jezírko a po výstupcích ve skalním masivu vyskákala ke chrámu. Cestou sebrala stříbrného draka (tajemství). Pod chrámem z výstupku přeskočila šikmo pod otvor v obvodové zdi a vylezla jím do místnosti. Pokračovala propadlem v pravém rohu do spodní místnosti s vodou. Vystoupila po výstupcích vlevo a přeskočila k protější páce, kterou přehodila. Otevřenými dveřmi vstoupila na nádvoří. Sklouzla do jezírka vpravo napravo pod hradbami, kde v zatopeném výklenku nalezla klíč. Po zelených výstupcích vylezla z jezírka zpět na zeď a na nádvoří otevřela dveře a vstoupila do další místnosti. Po žebříku vylezla na malou plošinu, kde sebrala další klíč. Otevřela další dveře. Odsunula kvádr a šikmou plošinou sjela k vodě. Prasklinou v levé stěně přeručkovala místnost se smrtícími vrhacími disky a na druhé straně vylezla do chodby. Rychle přeběhla padající strop a utíkala před valícími se koulemi. V dolní části chodby přeskočila jedovaté trny a dopadla do uzavřeného prostoru. Před lisovacími kvádry s trny vylezla výklenkem u kostry do další chodby. Znovu přeběhla padající strop a sekající břity a zahnula vlevo. Cestou před lisovacími kvádry sebrala další tajemství a utíkala do zadní části chodby. Zde se propadla do jeskyně. Proběhla mezi rotujícími břity a zavěsila se na lanovku. Přejela rokli, na jejím konci se pustila a zabila dva tygry. Proběhla kolem tábořiště s ohněm k zavřeným červeným dveřím se symbolem draka do další úrovně.

Venice
Úzkými uličkami proběhla Laura k dřevěné chýši u vody. Zlikvidovala muže s baseballovou pálkou a vešla dovnitř. Postupně nahodila dva vypínače a po žebříku vyšplhala na střechu. Vylezla na parapet u okna, prostřelila sklo a vstoupila do místnosti. Protějším oknem přeskočila na červenou plátěnou stříšku a dále na balkon, kde sebrala klíč. Vrátila se a z dřevěné chýše skočila do vody. Proplavala pod protějšími vraty, zasunula klíč k otevření vrat a nahodila vypínač. Vrátila se na střechu dřevěné chýše, vlezla do místnosti a v její zadní části přehodila deon. Vrátila se kousek zpět, rozstřelila okno a přeskočila na protější plátěnou stříšku. Přeskákala přes ostatní stříšky až na podestu se žebříkem. Vylezla po něm do místnosti a přehodila páku. Skočila zpět do vody ke člunu a vjela otevřenými vraty do zatopeného sklepení. Přeskočila vodopád, zahnula doprava a vystoupila na dřevěnou plošinu. Vpravo od žebříku nalezla tajemství. Prošla tajným vchodem a proplavala zpět přes vodopád v zatopeném sklepení. Pod vodopádem našla další tajemství. Doplavala k zaparkovanému člunu a na protější straně u dveří vylezla na dřevěnou plošinu. Rozbila okno a v místnosti přehodila páku, kterou vyrovnala hladiny v zatopeném podzemí. Vrátila se na plošinu, vylezla po žebříku a v zatopeném koridoru nahodila pod vodou páku. Otevřela dveře a vstoupila do Benátek. Z otevřených vrat se dala vlevo. U zaparkovaných gondol vylezla na bedny, přeskočila na protější plátěnou stříšku a z ní na kamenný most. Zlikvidovala nepřátele a sebrala klíč. Na dvoře odemkla dveře. V místnosti seskočila o patro níž a přehodila deon na stěně. Vrátila se zpět na kamenný most. Naskočila do člunu a dojela až k šikmé dřevěné plošině, která vyčnívala z vody. Vylezla po ní, rozbila okno a sebrala náboje a symbol draka. Proskočila oknem k zaparkovaným gondolám a vylezla na dřevěnou plošinu. Zbavila se muže s baseballovou pálkou. V místnosti nahodila páku, kterou otevřela další dveře. Vstoupila dovnitř a sebrala stříbrný klíč. V pravém rohu vyšplhala do horního pokoje. Zabila nepřátele a přehodila páku. Pak doplavala zpět ke kamennému mostu, kde vylezla na betonovou rampu a odemkla dveře. Uvnitř nahodila deon. Doplavala k rohové místnosti zčásti zatopené vodou a přehodila vypínač. Pod dveřmi proplavala zpět k betonové rampě. Od rampy proplavala pod vodními minami a vešla do otevřených vrat.

Bartoli´s Hideout
Laura projela ve člunu otevřenou bránou a zaparkovala u prvních dveří vlevo. Vyběhla po dřevěných schodech do místnosti, kde přehodila deon. Vešla do místnosti, odkud vyběhl hlídač. Rozbila okno vlevo, zastřelila dva psy a v kryté zahradě sebrala lékárnu a další inventář. Proběhla skrze tři figuríny rytířů a na konci tmavé chodby vlevo přehodila páku. Vrátila se zpět do místnosti a s pomocí dřevěného šikmého dílu vyskočila na dřevěný strop, odkud prošla na balkon vlevo. Posunula kamenný kvádr a z podesty přeskočila na protější balkon se zábradlím. Pomocí žebříku vylezla na venkovní balkon. Z jeho otevřené strany skočila na protější plátěnou stříšku, přeručkovala doleva a zpětným saltem skočila přes zábradlí protějšího balkonu. Odtud přeskočila na sousední dřevěnou plošinu a dále na šikmou plátěnou červenou stříšku. Seskočila na rampu pod ní a dále do protějších dveří. Vyběhla po schodech a v místnosti se žlutou tapetou přehodila na stěně páku. Vrátila se do sousední místnosti a na venkovním balkoně nalezla tajemství. V místnosti s nahozenou pákou rozbila okno a prošla na venkovní balkon. Zastřelila hlídače a sebrala mu náboje do UZI. Rozbila druhé okno a vešla dovnitř. Ve vyhaslém krbu posunula cihlový kvádr a vešla do místnosti roubené dřevěnými trámy. Překonala dva ostré břity a v časovém limitu přeskákala čtyři pole se zhasnutými ohni. Vstoupila do místnosti s křišťálovými lustry. Vyskákala po nich ke stropu, kde na jednom z trámů přehodila páku. Po krajním lustru přeskákala na další a na dřevěnou plošinu s pákou, kterou přehodila. Seskákala na nejníže zavěšený lustr a z něj přeskočila do odhalené skrýše pro klíč. Zpět po lustrech se dostala na dřevěnou plošinu vlevo nad krbem. Přehodila páku a rozbitým oknem prošla po římse a průduchem za krbem skočila do vody. Nalezenou páku přehodila. Otevřenými dveřmi proplula do vedlejšího zatopeného sklepa, kde v zadní části nahodila páku a objevila tajemství. Vrátila se zpět do vedlejší místnosti a odemkla dveře do knihovny. Proběhla její vstupní halou a zamířila k protějšímu vchodu. Vyšplhala po regálech knihovny a přehodila páku, čímž otevřela další dveře. Vběhla do nich a opět po regálech knihovny vyšplhala ke stropu. Rozbila okno a přeskočila naproti na vysunutý balkon. Odtud přes doškovou stříšku přeskočila na cihlovou zeď. Prošla doprava a přeskočila na střechu dřevěné chaty. Došla ke komínu a skočila na malou cihlovou zídku. Za ní ve vodě našla UZI. Vrátila se do dřevěné chaty. Ze stolu sebrala klíč k odpálení dynamitu. Protějšími dveřmi se dostala přes dvůr zpět do knihovny, kde ve vstupní hale přehodila páku. Vešla do místnosti a rozbitými okny na dvůr se zahradním altánem. Vodou proplavala vlevo, vylezla na zeď a odpálila dynamit. Přeplavala na protější stranu do zatopených rozvalin a v pravém rohu vylezla na střechu budovy. Za krovem střechy proběhla ke skluzavce a šup...

Opera House
Z dřevěné plošiny s kývající se bednou skočila Laura přes protější střechu do vody. Vlevo na zdi nalezla žebřík. Vyšplhala do prvního patra a na další mezipodestě přehodila deon. Vyšplhala výš a přeskákala po protějších plošinách zpět na výchozí plošinu s bednou. Skočila kolmo do otvoru v protější střeše, sebrala klíč a po schodišti vyšla k původně nahozenému deonu. Stejným způsobem se dostala na plošinu s kývající se bednou. Skočila doprava a pak z malé plošiny na šikmou střechu, na které se nad oknem zachytila. Pustila se a znovu se zachytila na okenním parapetu. Rozbitým oknem prošla mezi střepy k žebříku a vylezla na rozbitou střechu opery. Cestou odemkla jedny dveře. Polorozpadlou střechou přeskákala a na jejím konci skočila do úzké chodby. Tou se dostala až ke kupoli opery. Seskočila na volné prostranství a na protější straně přeskočila z kupole na sloup s kývající se bednou. V otvoru za sloupem přehodila vypínač, který otevřel propadlo do horních lóží opery. Vstoupila dovnitř a přehodila oba deony. Dveřmi vlevo se dostala k dalšímu přepínači. Přehodila jej. Vyskočila na zavěšený žebřík a přelezla do otvoru. Seskočila do hlediště opery. Chodbou vlevo prošla k výtahům. Nahodila deon. Vrátila se zpět a seskákala k zatopenému orchestřišti před pódiem. Vylezla na něj a v místnosti vlevo nahodila deon. Přeběhla do protější místnosti, kde vylezla na plošinu s nastraženými střepy. Z plošiny přeskočila vlevo do praskliny a přeručkovala k deonu, který nahodila. Spustila tak padací most k dalším plošinám. Stejnou cestou na ně vystoupila a pokračovala až k horním plošinám s kývajícími se pytli. Proběhla kolem nich a nahodila další deon. Ten uvolnil pytel a dále otvor do pódia. Vlezla do něj a zatopenými prostory se dala nejprve vlevo. Na malé dřevěné vyvýšenině nahodila další deon. V úzkém otvoru naproti objevila tajemství. Vrátila se zpět a vydala se cestou vpravo. Na podestě se žebříkem sebrala Relay Box. Rychle seskočila do jedoucího výtahu a sjela do přízemí, kde nahodila deon. Když vyjel výtah nahoru, seskočila do vody a plavala vlevo. Pod místností vedle pódia sebrala počítačovou kartu. Plavala zpět a mezi sloupy nahodila pod vodou páku, kterou otevřela roletu od výtahu. Proplavala skrz a vylezla na první podestu. V prvním patře se dala chodbou vpravo. Rozbila sklo a seskočila do šatny, kde nahodila deon. Sjela šikmou chodbou, přeskočila větrák klimatizace a vyskočila na sloup s klíčem. Sebrala ho. Vyskákala nahoru a po šikmé ploše sjela do otvoru nad větrákem. Propojovací chodbou došla na křižovatku kanálů vzduchotechniky. Přeskočila v přímém směru před větrák. Znovu o patro výš v přímém směru k dalšímu větráku. Posledním skokem v přímém směru o patro výš se dostala do malé místnosti s kvádrem. Skokem z malé místnosti ještě o patro výš získala další tajemství. V místnosti odsunula kvádr a přehodila vypínač za ním. Znovu vstoupila do šatny. Kvádr z malé místnosti přesunula do šatny ke schůdkům. Rozbila sklo ve vyšším patře a na posunutý kvádr přesunula další. Po takto navršených kvádrech vylezla zpět do chodby v prvním patře. Přeskákala o patro výš ke dveřím se zlatým klíčem v zadní části hlediště. Proskočila otevřenými dveřmi a v místnosti zamáčkla vypínač. Vyšplhala podruhé po zavěšeném žebříku a mezi dvěma nahozenými deony vložila počítačovou kartu do desky. Vyskákala do nejvyššího podlaží k výtahům, kde vedle Relay Boxu znovu nahodila deon. Když sjel výtah dolů, skočila na žebřík vpravo a vylezla vzhůru. V místnosti nalezla tajemství a ve výklenku nahodila deon. Ten otevřel tajný východ do hlediště. Seskákala na pódium a vešla do zákulisí mezi bedny. Vysunula jednu z nich a ve skryté malé místnosti nahodila deon. Vylezla po bednách ke světlu a do rozbité lóže. Před houpajícím se pytlem nahodila deon. Proběhla kolem pytle do skladiště s bednami. Přeskákala do levého rohu a přepnula tlačítko. Otevřenými dveřmi v protějším rohu místnosti vyběhla ven a vnikla do zavazadlového prostoru nákladního letadla.

Offshore Rig
Ve skladišti s bednami jich Lara několik odsunula z uličky a otevřela zakrytou chodbu, kde nahodila deon. Rychle vyběhla otevřenými dveřmi a skočila do vody. Pod vodou vedle lodního šroubu přehodila páku. Otevřenou mříží vpravo od šroubu proplavala zatopeným kanálem do malé místnosti. V této místnosti pod vodou nahodila další páku, která otevřela prostor za lodním šroubem a tajemství. Z malé místnosti se dostal do haly se zaparkovaným letadlem. Skočila na protější plošinu a pak na plošinu pod ní, kde přehodila vypínač. Tím otevřela poklop ve spodní části trupu letadla. Proplavala jím a v letadle přepnula další vypínač, kterým zastavila chod vrtulí. Skočila zpět do vody a stejnou cestou podél lodního šroubu se dostala znovu na rampu v hala se zaparkovaným letadlem. Od vypínače z velitelského můstku skočila v místě pravé vrtule na křídlo letadla. Přeběhla po něm a propadla se do zadní části zavazadlového prostoru letadla. Sebrala pistole a naposledy se dostala známou cestou na rampu v hale. Přeskočila na sousední plošinu, rozbila sklo a zabila oba hlídače. Jednomu z nich sebrala žlutou kartu, kterou vložila do schránky v místnosti s monitory. Otevřenými dveřmi proběhla do vedlejší místnosti a přehodila vypínač. Odbočila do chodby vpravo. Otevřela dveře a prošla do další místnosti. V místnosti s kovovou nakloněnou rampou otevřela dveře vpravo. Vešla dovnitř, sebrala náboje a zamířila do další místnosti s podlouhlými boxy. Na jednom z nich přehodila vypínač a rychle přeběhla na druhou stranu. Otvorem ve stropě vylezla do úzké chodby. Skluzavkou se dostala do místnosti s ohni. Povytáhla obě bedny tak, aby z nich přeskočila oheň na protější žebřík. Zabila strážného a sebrala mu červenou kartu. Vlevo po žebříku vylezla na střechu a objevila tajemství. Sestoupila zpět do chodby a skočila do vody. Známým místem se dostala do strážní místnosti se žlutou kartou. V místnosti za ní se nyní chodbou vlevo vydala ke dveřím s červenou kartou. Otevřela je a po vstupu do místnosti se zapnul alarm. Na vyvýšené rampě vlevo posunula kvádr tak, aby z něj vyskočila rovnou do protějšího výklenku, kterým se dostala do velínu se schránkou na zelenou kartu. Přehodila deon a přečerpala vodu do druhého bazénu. Bazén přeplavala. Na šikmé rampě mezi bazény přehodila deon a vrátila se do velínu. Otvorem v podlaze se spustila dolů a sjela po šikmé ploše do velké místnosti s vodou a ochozy. Skočila do vody a na jednom ze sloupů nalezla tajemství. U jednoho ze zadních sloupů vylezla po žebříku na plošinu a postupně přeskákala až k výklenku se zelenou kartou. Rozbila sklo, sebrala ji a jinou šikmou chodbou se vrátila do velínu. Deonem přečerpala vodu do původního bazénu. Zasunula zelenou kartu, vylezla ven a přeplavala bazén do protějšího otvoru. V zatopeném tunelu přehodila páku, proplula dveřmi a vylezla z vody.

Diving Area
Z chodby Lara skočila na protější žebřík. Vypínačem zastavila chod lodního šroubu v bazénu. Skočila do bazénu a pod vodou přehodila páku. V prostoru za lodním šroubem našla náboje do granátometu. Vylezla z vody a vstoupila do místnosti s jeřáby. Po plošinách pod jeřáby přeskákala na druhou stranu. Prošla do další místnosti, sjela po šikmé ploše do otvoru, kde nalezla tajemství. Vylezla ven a přeskočila nádrž s kyselinou na protější plošinu. Chodbou vlevo se po druhém žebříku dostala do místnosti s otvorem v podlaze. Spustila se na šikmou plošinu a přeskočila na kovovou lávku. Z lávky skočila do šikmého otvoru ve stěně pro modrou kartu. Druhým otvorem se potom znovu po žebříku a šikmé ploše dostala na kovovou lávku. Vpravo otevřela dveře pomocí modré karty a prošla do čtvercové místnosti. Zlikvidovala psy a plamenometčíka. Proběhla na protější stranu a otevřela dveře. Vstoupila do místnosti s bazénem. V bazénu v zatopeném labyrintu postupně nahodila dvě páky. Vrátila se do čtvercové místnosti s plamenometčíkem a otevřela druhé dveře. Chodbou se dostala do haly, odkud odlétá vrtulník. Prošla do velínu. Nejprve přepnula vypínač vlevo a pak nahodila deon vpravo. Rychle proběhla chodbou, kde zmizely ohně a na jejím konci sebrala zelenou počítačovou kartu. Vrátila se zpět do velínu. Stejným způsobem skočila v chodbě do propadla a sebrala M16. Vrátila se do místnosti s bazénem. Odsunula kvádr vlevo a vložila počítačovou kartu. Dveřmi proběhla do strojovny s bazénem a proplavala do další místnosti. Na malém výstupku vyskočila k deonu a nahodila jej. A zpátky do strojovny s bazénem. U tlakové nádoby se náhle otevřely dveře do chodby a na jejím konci přehodila Lara vypínač. Prošla do vedlejší místnosti, kde před chvílí instalovala zelenou počítačovou kartu. Ve velínu přehodila deon a posunula jeřáb se zavěšeným panelem do středu místnosti. Přes panel doskočila na protější břeh a za bednami vpravo přehodila v chodbě vypínač. Vrátila se do haly, odkud odletěl vrtulník, a u sloupu skočila do podzemí. Chodbou se dostala do velínu a spustil se alarm. Zlikvidovanému hlídači sebrala počítačovou kartu, kterou v místnosti s jeřábem se zavěšeným panelem vložila do desky. Zastavila tak chod kotoučové pily a sebrala červenou kartu. Vrátila se zpět do velínu, kde před chvílí spustila alarm. Vložila červenou kartu a prošla do místnosti s bazénem. Na protějším ochozu prošla k zavřeným dveřím. Spustila se vlevo podzemím do haly se zajatcem. Zlikvidovala stráže a prošla do další úrovně.

40 Fanthoms
Podél barelů a rozbitých beden proplavala Lara otvorem u kotvy vraku lodi dovnitř. Pod vodou přehodila páku a vynořila se v podpalubí u modrých beden. Za nimi proplavala do modré místnosti, kde přehodila páku a vypustila vodu. Vrátila se zpět a prošla do další místnosti, kde sebrala tajemství. Propadla se o patro níž a po bednách vyšplhala do chodby s blikajícím světlem. Odbočila do chodby vpravo a vylezla po žebříku do místnosti. Pákou otevřela dveře. Vrátila se k místu, kde vstoupila do chodby s blikajícím světlem. Přehodila další páku a rychle proběhla chodbou. Na jejím konci zabočila vlevo. V další místnosti proplavala k zelenému draku. Sebrala ho a vrátila se zpět. Přeběhla v přímém směru chodbou, odbočila vpravo a v místnosti nahodila páku, která vypnula dva hořící rošty v úzké chodbě. Běžela k nim a další pákou otevřela dveře vlevo od vstupu do tajemství se zeleným drakem. V této místnosti nahozením páky vypnula dva zadní hořící rošty. Rychle proběhla k páce na protější stěně a znovu vypnula tentokrát dva přední rošty. Přeběhla je a na konci chodby vlevo otevřela pákou dveře. Proplavala vodním kanálem a v jeho horní části nahodila páku, která dole otevřela vchod do zatopené místnosti s tajným místem a další pákou. Tou otevřela východ ze zatopené místnosti. Prošla chodbou a proskákala otvory v podlaze o dvě úrovně níž do místnosti s bednou, kterou posunula. Vylezla na ni a vyhoupla se do výklenku s pákou. Jejím nahozením způsobila ve vedlejší místnosti menší otřes. Přes rozvaliny se dostala prvním otvorem vlevo do horní místnosti a stropem dále k páce, kterou nahodila. Vrátila se a druhým otvorem v místnosti, kde způsobila otřes, se přes horní podlaží dostala do výklenku s pákou a nahodila ji. Otevřenými vraty ve stropu se spustila o patro níž a otvorem naproti výklenku s posunutou bednou doběhla k zatopené místnosti. Otvorem u dna proplavala do místnosti, kde otevřela dveře nahozením páky a poklusem do další úrovně.

Wreck of The Maria Doria
Chodbou vlevo pod vodou se Lara dostala do další místnosti. Sjela po šikmé plošině a propadla se do místnosti pod ní. Běžela přímo a za první zdí vlevo vylezla otvorem ve stropě. Tak se dostala do tajné místnosti se stříbrným drakem. Sebrala ho a vrátila se zpět. Pokračovala dál. Přesunula bedny do slepé uličky a uvolnila tak dva vchody. Nejprve se dala vpravo do velkého sálu s mozaikovým stropem. Vpravo zahnula do chodby, přešla střepy a v díře v podlaze sebrala klíč Vrátila se na místo s odsunutými kvádry a vešla do druhé místnosti s převrácenými stoly a židlemi, kde vložila klíč do zámku. Za otevřenými dveřmi přehodila vypínač, který otevřel protější dveře s dalším vypínačem. Ten otevřel chodbu v místnosti s mozaikovým stropem. Tam se dostala přeručkováním z podesty a pokračovala chodbou k několika dveřím. Otevřela dveře na konci vpravo a pomocí přesunutých kvádrů přehodila deon. Prošla dál, odsunula bedny a sebrala klíč. Nahozením páky otevřela průchod zpět do chodby, kde odemkla další dveře. V místnosti pomocí jednoho kvádru vysunula druhý ze zdi a dostala se do chodby s padajícím stropem. Přeběhla po něm a vyhnula se valícím se sudům. V chodbě za nimi nalezla tajemství. Dalším otvorem se dostala do částečně zatopené místnosti s rošty. Ze člunu skočila do vody a přehodila páku. Rychle vyskočila do protějšího otvoru a nahodila další páku. Vpravo se dostala k další páce. Jejím nahozením otevřela průchod do velké místnosti. Přehodila vypínač a propadlem v podestě se dostala o patro níž. Zde rovněž přehodila vypínač a sebrala první čtyřhranný klíč. Vrátila se do místnosti se člunem a předcházejícím vypínačem vypustila vodu. Otevřela dveře a šikmou chodbou vyšplhala vzhůru. Na rozcestí odbočila vlevo a v místnosti s převrácenými stoly přehodila vypínač vlevo, který již jednou nahodila. Vrátila se do chodby na rozcestí, seskočila, přehodila vypínač a sebrala druhý čtyřhranný klíč. Vrátila se na rozcestí a vyskákala do místnosti s mozaikovým stropem. Přeskočila na protější podestu a sebrala třetí čtyřhranný klíč. Seskočila a běžela do místnosti, do které se původně propadla. V pravém rohu se potopila a pod vodou nahodila páku. Otvorem vylezla do místnosti, kde použila čtyřhranné klíče. Posunula kvádr za rošty pod otvor nad klíči a v místnosti přehodila páku. Z otvoru přeskákala na protější stranu a skočila do vody. Proplavala do místnosti s blikajícím světlem. Pokračovala přes vodu do místnosti vlevo a přímo ke dveřím. V místností přehodila deon a rychle přeběhla do další, kde za posunutým kvádrem přehozením deonu otevřela vstup do vody. Pod vodou se vyhnula žralokům a doplavala pro klíč. Vrátila se do místnosti a odemkla dveře. Nahozením deonu uvolnila propadlo a tím získal prostor na posunutí kvádru k deonu. Jeho přehozením otevřela vstup do úzké chodby a do místnosti s bazénem. Skočila do vody a v prostoru potopených sudů proplavala skalním tunelem za dalším dobrodružstvím.......

ZDROJ: tombraiderlaracroft.estranky.cz

TR1 - Návody

27. září 2008 v 13:00 | MissCroft
Každý to zná a každý už to určitě nekdy zažil. Jsou prostě situace, kdy si ve hře nevíte a rady a nejrychlejši pomocnou rukou jsou tu návody. Zatím tu mám pro vás psaný návod, ale určitě přibyde i ten videonávod :-)


Tomb Raider UNDERWORLD - MP3

26. září 2008 v 16:26 | MissCroft
Mp3 pro Tomb Raider: Underworld najdete TADY

Tomb Raider ANNIVERSARY - MP3

26. září 2008 v 16:25 | MissCroft
Mp3 pro Tomb Raider: Anniversary najdete TADY

Tomb Raider VI - MP3

26. září 2008 v 16:21 | MissCroft
Mp3 pro Tomb Raider: Angel Of Darkness najdete TADY

Tomb Raider V - MP3

26. září 2008 v 16:20 | MissCroft
Mp3 pro Tomb Raider: CHronicles najdete TADY

Tomb Raider IV - MP3

26. září 2008 v 16:18 | MissCroft
Mp3 pro Tomb Raider: The Last Revalation najdete TADY

Tomb Raider III - MP3

26. září 2008 v 16:15 | MissCroft
Mp3 pro Tomb Raider: Adventures Of Lara Croft najdete TADY

Tomb Raider II - MP3

26. září 2008 v 16:10 | MissCroft
Mp3 pro Tomb Raider: Starring Lara Croft najdete TADY

TR: Underworld - Nové screny

25. září 2008 v 17:30 | misscroft
Já vím, že už jste je mohli vidět třeba na blogu od Lufíka nebo dAegon, ale mě se tak líbí, že jsem je semka musela dát:-) dAeGON ani Lufík se nemusí bát, že jsem to zkopírovala od nich, protože jsem je sehnala na nějakém anglickém blogu o Laře :-)

TR2 - Výbava

25. září 2008 v 17:22 | MissCroft
Dvojice pistolí:
Opět i v druhém dílu vydíme Lařiny pistole a opět mají nekonečno nábojů :-) Neexistuje žádná příšera která by nešla těmahle pistolkama zabít. Jenom na ty tužší budete potřebovat s těmahle pistoleme odolnější nervy :-)

Brokovnice:
Velmi výborná zbran :-) Málo nábojů - ale užitečná :-)

Samopal - UZI:

Zbraně jsou původně z Izraele. Lara je s něma velmi obratná - salta a nejrůznější skoky-přeskoky ji s něma nedělají žádný problém. V zásobnících je neuvěřitelných 80 nábojů :-)Automatické pistole:
Tak tady v tomto díle bych doporučovala si je pořádně užít. Je to totiž poslední díl, kdy je Lara vezme do svých pazourů. Nevím proč se je vývojáři rozhodly do dalších dílů už nedat - asi jim připadaly zbytečné. Tyto pistole jsou něco mezi UZI a normálními pistolemi. V zásobnících najdete 40 nábojů :-)
Harpuna:

Tato zbran vám pomůže zejména ve vodě. Na souši ji radči ani nezkoušejte vyzkoušet - bude vám totálně k ničemu (divné přebíjení a velice krátký dostřel). Tuto zbran uvidíte jenom v tomto díle a potom v TR3 a možná také v Underworld.


M16:

S touto zbraní se nedá zároven chodit a střílet. Když Lara zahlédne nepřítele, vytáhne zbran z batůžku a začne střílet (tímpádem lara neběží ale jen stojí) POZOR!!! Když protivník zemře, tak Lara ne něj bude střílet dál takže na chvíli přestante držet CTRL - Lara zamíří druhého a pak zase CTRL stiskněte.
Granátomet:

Už samý název nám naznačuje o jakou věcičku to vlastně jde. Ano tato zbran vystřeluje granáty :-) Když budete chtít vystřelit tak nejdříve se zastavte - jinak se nestrefíte. Granáty letí poměrně pomalu - což docela kazí dojem, takže je lepší když ji použijete na poněkud ,,pomalejší" boj.

Světlice:

Je tma, nic nevidím, co když tam na mě něco číhá? Tak na takové myšlenky může majitel světlic zapomenout. :-) Se světlicí můžete dělat vše jako bez ní. (skákat, šplhat...)Velká lékárnička:

Doplní 100% života.

Malá lékárnička:

Doplní 50% života.

TR: Underworld - Wallpery

24. září 2008 v 18:03 | MissCroftNávštěvnost (15.9 - 21.9)

23. září 2008 v 19:06 | MissCroft |  Návštěvní Kniha
Návštěvnost blogu tento týden byla přímo geniální :-) Každý den tu bylo vždy přes 10 lidí a to je vážně pokrok. Dokonce i v jeden den přišlo tu víc než 20 lidí. Zatím to je největší týdenní návštěvnost. Děkuju :-)

PONDĚLÍ: 12
ÚTERÝ: 19
STŘEDA: 10
ČTVRTEK: 11
PÁTEK: 17
SOBOTE: 27
NEDĚLE: 14
CELKÉM: 110
_____________________________________________

© MissCroft/misscroft.blog.cz, 2008/2011
_____________________________________________