Prosinec 2008

New desing :-) :-)

31. prosince 2008 v 21:51 | MissCroft
Ano, už jste si mohli všimnout nového desingu :-) Mám pro vás taky mnoho novinek....ale všechno pěkně popořadě :-) 1) Určitě jste si všimli, že na záhlaví není napsané MissCroft a MissAngel, ale už jenom MissCroft! Je to z toho důvodu, že MissAngel je pořád různě na cestách a už nemá čas sem na blog zaskakovat, tak řekla, že bude lepší když blog prozatím povedu zase jenom já. Je to sice jen dočasně, ale......2) Konečně jsem se domohla k tomu, že bych tento desing tu nechala delší dobu. Aspon tak půl roku aby se tu stihnul trošku i ohřát. :-) 3) Chtěla jsem změnit hudbu, ale nějak mi to nejde...imeem nějak upravila pravidla, tak vás prosím o pomoc. Prosím prosím kdo to ví tak at poradí. Budu vám mocinky vděčná.

Tak novinek by bylo prozatím dost :-) A ted zpátky k tomu co jsem chtěla říct už na začátku. Já desing zase opět nevidím a budu ho vidět but zítra nebo v pátek :-( Takže pokud tu něco není ještě v pořádku, tak to hned jak se mi desing zobrazí dám dopořádku :-) Zároven bych byla ráda, kdyby jste mi hlasovali v anketce jestli se vám můj nový desing líbí či naopak.

A ted to nejlepší :D:D Všem bych vám chtěla popřát vše nejlepší do nového roku. Hodně štěstíčka a zdravíčka a samozřejmě plno lidí na vašem blogu/webu. At se vám splní všechna přání a vejdete do Nového roku pravou nohou (popřípadě rukou :D:D:D.....asi mi to víno už pomalu stoupá do hlavy :D:D:D) A pořádně to OSLAVTE!!!!!!!!!!

Vaše MissCroft


TR:Underworld - Lokace - Thajsko

31. prosince 2008 v 16:39 | MissCroft
Nepřátelé: Malí pavoučci, Tygři, Netopýři, Ještěři (Nagy)

Tentokrát je nepřátel o trošku víc, než ve Středozemním moři, ale ještě to také není nijak slavné. I když to může vypadat, že na vás kažnou chvíli někdo (něco) ,,vybafne" - není to tak. Sem tam na vás vyletí netopýři nebo se do vás zahryznou pavouci.

Boss: žádný

Obtížnost na přemýšlení: vysoká

Oblečení: Tentokrát si už můžete vybrat mezi dvouma oblečením ve kterém se pak budete prohánět po celém Thajsku. A jaké, že to jsou? Můžete si zvolit mezi: Tílkem a kratasema do džungle nebo tílkem a kalhotama do džungle.

Výbava: Stejně tak jako jste si mohli zvolit oblečení, tak si můžete zvolit i jednu zbran kterou bude mít Lara u sebe. Kromě standartních dvojicí pistolí, které Lara má také prakticky všude si můžete zvolit mezi: Brokovnice, Samopal, Harpuna, Útočná puška, Uspávací pistole

Relikvie: 1

Poklady: 30


Menší info o téhle lokaci:
Thajsko - tam by se měla nacházet druhá Thorova rukavice. Na to, aby ji Lara našla se musí prodírat Thajskou džunglí. Rovnou můžu říct, že tato je těžká (aspon pro mě) a kdybych neměla návod tak bych ji určitě nedokončila.. Nakonec se však zjistí, že někdo ji tu rukavici vyfoukl přímo před nosem - a ten někdo je její otec. Rukavici před lety vzal a ukryl ji před Natlou ve svém domě. Tahle lokace je velice propracovaná a grafika je skutečně nádherná, puzzle nejsou nijak obtížné....no některé teda jo, ale dají se zvládnout. Jenže to co je těžké je to, že před váma stojí několik cest a vy se musíte rozhodnout po které se vydáte. Jakmile totiž přeskočíte propast na té jedné cestě (kterou jste si vybrali) tak už se nedostanete zpět. A to je právě ono - co když jste zvolili špatnou cestu - a co ted - jak se dostat zpět?

Video:

Diplomky pro všechny SB (i ostatní návštěvníky blogu)

30. prosince 2008 v 13:06 | MissCroft
Zítra bude bezkonkurenčně ten nejposlednější den tohoto roku! Doufám, že si ho všichni užijete :-) i Lara :-) Chtěla bych vám všem moc poděkovat, že jste tu se mnou celý ten rok 2008 byli. Hodně jste mě podporovali a psali hromadu komentíků :-) Hodně si cením toho, co pro mě všechno děláte a jsem velmi ráda, že vás tu všechny mám :-) A jako takovou menší odměnu pro všechny mé SB (i ostatní návštěvníky blogu) jsem si pro vás připravila Diplomek!(nevím jestli se tomu dá říkat diplomek, ale nic jiného mě nenapadlo) Ovšem nebude to jen obyčejný diplomek! Na každěm diplomku je napsané jméno pro koho je určený a navíc i takový menší vzkázeček pro něj. Nebudu vás nutit, aby jste si ho dali na blog, každopádně když si ho tam dáte - velice mě to potěší :-)


Návštěvnost (22.12 - 28.12)

29. prosince 2008 v 16:27 | MissCroft |  Návštěvní Kniha
Wow! Návštěvnost se nám po malých krůčcích zase zvedá :-) To je skvělý :-) Jsem moc ráda, že se tomuhle blogu tak daří :-) Dokáže to neuvěřitelně zvednout náladu :-) Děkuju všem, kteří chodí na náš blog :-) Moc si toho cením :-)

Pondělí: 49
Úterý: 44
Středa: 50
Čtvrtek: 33
Pátek: 29
Sobota: 23
Neděle: 34

Celkém: 262

TR:Underworld - Lokace - Středozemní moře

29. prosince 2008 v 12:24 | MissCroft

Nepřátelé: Žraloci, Žoldáci, Kraken

- Nepřátel je v této lokaci skutečně málo. Až na pár žlaroků prohánějících se vesele po moři, žoldáků na velké lodi a obří mutant-chodotnice Krakena je to vše co v této lokaci najdete. Každopádně se při procházení různých chodeb nemusíte bát, že tam na vás něco (někdo) vybafne :-)

Boss: žádný

Obtížnost na přemýšlení: střední

Oblečení: potápěčský oblek (ovšem bez ploutví)

Výbava: stamndartní Lařiny dvojice pistolí, harpuna

Relikvie: 1

Poklady: 26


Menší info o téhle lokaci:
Lara bude v téhle lokaci pátrat po první Thorově rukavici z níž získá ovšem jen část, nebot zbytek rukavice se po jejím dotknutí se rozpadne. Ovšem naž na rukavici narazí bude si muset poradit s Krakenem. Nemusíte se bát - není to nijak zvlášt obtížné uvidít :-) , že po menší námaze vašich mozkových buněk se vám to podaří a vy budete štastní, že jste překonali jeden z obtížnějších úkolů. Jenže co se nestane: Tu část rukavice po které Lara tak usilovně pátrala ji ukradnou kdo jiný než Amandiny muži (žoldáci). Lara se všek nevdá a rozhodne je sledovat. Osud ji zavede až na obrovskou lod. Tam se semele menší masakr-bitva a vy pak budete mít možnost si i trochu pokecat s Natlou. A to by samozřejmě nebyla Lara, kdyby svoují zaslouženou část rukavice nedostala zpět :-)

Video:TR:Underworld - Návod

28. prosince 2008 v 13:52 | MissCroft
NEKOPÍROVAT !!!!!!!

Jelikož mám doma v PC nainstalovaný TR:U tak první co jsem udělala je to, že jsem začala shánět návod. Světe div se já jsem ho po delším pátrání našla! Je to skvělý návod a můžu ho jen doporučit! Je tam i napsané kde jsou všechny poklady a relikvie :-) Takže ti co si neví s hrou rady - určitě se koukněte!TR:4 - Rendery Lary

27. prosince 2008 v 10:00 | MissCroft

TR:3 - Rendery Lary

26. prosince 2008 v 9:32 | MissCroft

TR:2 - Konstrukce Lary

25. prosince 2008 v 9:01 | MissCroft
Našla jsem jeden obrázek konstrukce Lary z druhého dílu. Myslím, že je docela zajímavý až najdu další tak je sem přidám.


TR:1 - Koncepty

25. prosince 2008 v 9:00 | MissCroft♥ ♥ ♥ Veselé Vánoce ♥ ♥ ♥

24. prosince 2008 v 12:23 | MissCroft
Dnes už je Štědrý den! (jak jistě všichni víte :D) Konečně jsme se dočkali :-) Každý už netrpělivě očekává ten okamžik kdy vezme do rukou svůj dárek a začne ho rozbalovat :-) Já už se nemůžu dočkat :-) Tímto bych chtěla všem mým SB-čkům popřát Veselé Vánoce a plno dárečků pod stromečkem :-) Samozřejmě nesmím zapomenout ani na Laru :-) Vždyt ta si přece zaslouží také dárečky :-) Vím, že pozdě, ale lepší než nic. Udělala jsem pro vás přáníčko jako takový menší dáreček :-) Veselé Vánoce!!! ♥ ♥ ♥ Mám vás všechny moc ráda :-) Děkuju že jste tu se mnou :-)

For My SB

Lara Croft - Avatary

24. prosince 2008 v 11:00 | MissCroft


TR:5 - Screenshoty

23. prosince 2008 v 9:15 | MissCroft


Návštěvnost (15.12 - 21.12)

23. prosince 2008 v 9:00 | MissCroft |  Návštěvní Kniha
Jůůů...tak to je bomba :-) S radostí jsem zjistila, že s každým novým dnem tu chodí stále víc a víc lidí :-) Tohleto je ten nejkrásnější dárek který jsem od vás mohla kdy dostat :-) Jsem moc ráda, že se vám tu tak líbí aže tu chodíte :-) Jsem vám za to vděčná. Mockrát všem děkuju :-)

Pondělí: 15
Úterý: 31
Středa: 31
Čtvrtek: 23
Pátek: 31
Sobobta: 32
Neděle: 45

Celkém: 207

Vánoční obrázky Lary :-)

22. prosince 2008 v 10:45 | MissCroft
Muhaha :-) Ten čas tak strašně letíííí. Ještě úterý a pak už je Štědrý den! Já se na něj moc těším, ale zároven si říkám, že bych čas posunula klidně ještě o týden zpět abych se mohla na ty Vánoce déle těšit :-) Našla jsem pár hezkých Vánočních obrázku Lary tak je tu dávám. Doufám, že se vám líbí :-) Já ani nevím který je nejhezčí protože všechny jsou naprosto superní a vybrat ten naprosto nejnejnej je vážně moc těšký :D
TR2 - Kreslená Lara

21. prosince 2008 v 10:00 | MissCroft

TR1 - Rendery Lary

20. prosince 2008 v 11:58 | MissCroftTR1 - Kreslená Lara

19. prosince 2008 v 11:00 | MissCroft
Našla jsem na internetu pár obrázků kreslené Lary z TR:1 :-) Mi se teda moc líbí :-) Postupně tu budu přidávat kreslenou Laru ze všech dílů :-)
Rozhodli jste :-)

18. prosince 2008 v 17:24 | MissCroft
Někteří z vás reagovali na mé upozornění, že anketa ve článku kde jste si mohli zvolit svůj nejlepší vánoční obrázek je nerozhodně. Ted jste to však změnily. Vyhrál obrázek s číslem 14. Ted už ho můžete vidět v pravo dole místo toho sněhuláka co tam byl. Dole se můžete podívat na anketu jak skončila :-) Děkuju všem co se zapojili :-)
_____________________________________________

© MissCroft/misscroft.blog.cz, 2008/2011
_____________________________________________