Leden 2009

TOMB RAIDER

30. ledna 2009 v 20:55 | MissCroft
(Aby jste se dostali do rozcestníku příslušného TR dílu, musíte kliknout na některý z obrázků)----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TR:5 - Outfits

30. ledna 2009 v 16:23 | MissCroft
1) Tento outfitek je nám už určitě dost známý, že? Je to obleček, který se jmenuje Classic a který Laru doprovázel na všech Lařiných předchozích dobrodružství. V TR5 ho Lara nosila v Římě. Skládá se z:
♦ Mátově zeleného trička ♦ Hnědých šortek ♦ Hnědých vysokých bot ♦ Hnědého batůžku ♦ Tmavých kožených bezprstových rukaviček. ♦ Vysokých bot

2) Pokud je vám tento outfit také povědomý, tak vám dávám za pravdu :-) V TR se nám už objevuje podruhé. Poprvé ho měla Lara na sobě v TR4, když prozkoumávala Kambodžu s Von Croyem. Teď ho bude mít na sobě v Irsku. Můžeme si všimnout, že Lara je opět o poznání mladší. Je ji opět 16 let. Tento oblek se jmenuje Ireland Outfit a skládá se z:
♦ Bílého tílka
♦ Zelené vesty
♦ Zelených šortek
♦ Hnědých vysokých bot s bílými ponožkami

3) V Rusku je hodně belká zima a tak je potřeba, aby si Lara oblékla něco teplejšího. Tento slušivý obleček se jmenuje Russia Outfit a skládá se z:
♦ Maskáčové šedo-bílo-černé soupravy
♦ Černá bavlněné čepice
♦ Černé kožené bezprstové rukavice
♦ Černé kožené boty

4) Tento černý uplý a slušivý obleček se jmenuje Catsuit a je složen z:
♦ Černý latexový overal
♦ Černé bezprstové kožené rukavice
♦ Černé kožené pozdra na zbraně
♦ Černé vysoké boty
♦ Černé brýle a headset

Návštěvnost (19.1 - 25.1)

28. ledna 2009 v 12:00 | MissCroft
Wow, tak to je teda něco :-) Myslela jsem, že návštěvnost zase o něco klesne, jak to bývá zvykem, ale naopak - ona se zvedla! Co týden je návštěvnost vždy o 50 lidí větší, a to je super! Moc mě to těší a jsem strašně ráda, že vás tu všechny mám :-) Jste skvělí! Děkuju :-)

Pondělí: 42
Úterý: 31
Středa: 40
Čtvrtek: 45
Pátek: 42
Sobota: 64
Neděle: 49

Celkém: 313

Moje sbírka - Tomb Raider

25. ledna 2009 v 19:26 | MissCroft
------------------------------------------------------------------------------


------------------------------------------------------------------------------

Moje sbírka - popis + fotky.

25. ledna 2009 v 19:22 | MissCroft
Omlouvám se, že jste museli tak dlouho čekat, ale chtěla jsem nejdříve nasbírat trošku více věcí, aby jste se měli na co dívat :-) Sbírat jsem začala teprve před dvou a půl měsíci, ale už na tak krátkou dobu jsem dokázala sehnat plno věcí :-) Aby tenhle článek vznikl, musela jsem do něj vložit plno úsilí: musela jsem nafotit plno fotek a všechny je podepsat. Aby článek byl ,,dokonalý" - musela jsem vytvořit i e-schop (momentálně ve vývinu) - článek, kde jsou napsané odkazy, kde jsem některé věci sehnala. Přeji příjemnou zábavu!


TOMB RAIDER - HRY

Lara Croft Tomb Raider: Adventures of Lara Croft + The Last Revalation:
Tohleto je vůbec první přírůstek do mé sbírky :-) Obě hry jsou na jednom CD - s první strany je TR:3 a z druhé TR:4. Obě hry jsou v angličtině, ale to mi nevadí, hlavně, že ji mám už doma :-) a češtinu si přece můžu stáhnout kdekoliv na internetu! :-)

Lara Croft Tomb Raider: Anniversary - Sběratelská edice:
Když jsem na internetu oběvila tuhle sběratelskou edici, málem mi vypadly oči z důlků! :D Ani chviličku jsem neváhala a téměř okamžitě si ji obědnala :-) Edice obsahuje: 3 disky - na prvním disku je plná hra komplet v češtině (i v polštině), ne druhém disku jsou soundtracky z TR:Legend a TR:Anniversary a v posledním třetím disku jsou bonusové materiály: videa, obrázky....z celých uplynulých 10 let s Larčou :-) A to celé pěkně zabalené ve sběratelské krabičce :-)Lara Croft Tomb Raider: Legend:
Když jsem zase jednou prolízala aukro, narazila jsem na báječnou věc TR:Legend! Jenže ne tak ledajaký! Hra je podobně udělaná jako sběratelská edice TR:A. Také má sběratelskou krabičku, ale dvakrát tak širokou. Víc toho nemusím ani říkat, všechno dobře uvidíte, když se podíváte na fotku. V takovém provedení se nedá nikde u nás sehnat, pán, který to na aukru prodával to měl dovezené s Ameriky.

LARA CROFT - FIGURKY

Lara Croft Tomb Raider: Underworld:
Málokdo má to štěstí vlastnit už tak brzo figurku Lary z TR:U. Na žádných e-schopech ještě není k sehnání a jedinou možností jak figurku získat je jen to, že vám může přijít jako bonus, když si obědnáte TR:U nebo když ji někdo náhodou prodáva na aukru. Já jsem figurku dostala jako bonus, když jsem si obědnávala Sběratelskou edici TR:Anniversary. Musím říct, že jsem byla hoodně překvapena, když jsem ten balíček otvírala a z něj na mě vykoukla i Underworldská Lara! Figurka má pohyblivé ruce do všech stran, otáčivou hlavu, boty a zápěstí, sundávací pistole a stojánek :-)Lara Croft Tomb Raider: Anniversary:
Tuto krásnou figurku jsem dostala od tatky k Vánocům. Figurka má podobné vlastnosti jako figurka z TR:U: pohyblivé ruce do všech stran a zápěstí, sundávací pistole a stojánek a otáčivé boty.TOMB RAIDER - FILM

Knížka - Lara Croft: Tomb Raider:
Tuto knížku jsem si ulovila na aukru za poměrně nízkou cenu - 1Kč :-) Knížka je velmi dobře sepsaná a každému, kdo má rád Laru (a především tu filmovou :-)) doporučuji přečíst. Pokud máte rádi stejnojmenný film, budete mít rádi i tuhle knížku :-) Příběh je tam více rozvitější než ve filmu a jsou tam sepsány i scény, které ve filmu prostě neuvidíte.


Box na CD:
Box na kterém je napsáno Lara Croft Tomb Raider a jako pozadí je obrázek vševidoucího oka jsem sehnala na jedné stránce také levně - 45Kč :-) (více e-schop) Do boxu se vejde 24 CD.

Box na CD - Lara Croft: Tomb Raider:
Dos bírky mi přibyl další box na CD s motivem Lary (Angeliny Jolie) ve filmu. Tento box je krásný. Vyhrála jsem ho na Aukru :-)


KOMIXY

Tomb Raider: Legenda o Medusině masce:
První komix, který mi přišel do ruky a musím říct, že číst ho bylo něco úžasného! Příběh v tomto komixu je skvělý a sem tam jsem se u toho i zasmála :D Autory musím pochválit - bylo to skvělé počtení!

PLAKÁTY:

Lara Croft Tomb Raider: Underworld:
Shánět plakáty je pěkná fuška! V obchodech většinou žádné plakáty nejsou a na aukru se oběví jednou za uherský rok! Za tento plakát vděčím především Lufíkovi :-) Když dala na svůj blog článek s upozorněním na to, že bude vycházet časopis SCORE i s plakáte Lary, vůbec jsem neváhala a časopis si běžela koupit! Plákát má cm. na výšku a cm. na šířku.

SOUNDTRACKY:

Lara Croft: Tomb Raider: 1
Tento soundtrack obsahuje písničky z prvního dílu TR :-) Písně se skvěle poslouchají. Celkém jich tam je 23 písniček.Lara Croft: Tomb Raider: Starring of Lara Croft
Obsahuje písničky z TR:2. Je tam celkém 34 písniček :-)


Lara Croft: Tomb Raider: Adventures of Lara Croft
Obsahuje písničky z TR:3. Celkém jich tam je 35.Lara Croft: Tomb Raider: The Last Revalation:
Obsahuje písničky z TR4. Celkém jich tam je 35.


Lara Croft: Tomb Raider: Chronicles:
Obsahuje písničky z TR:5. Celkém jich tam je 35

Lara Croft Tomb Raider: The Angel of Darkness:
Tyhle soundtracky ještě s polu s Legend mám ze všech nejradši! CD obsahuje komplet všechny soundtracky z tohoto dílu. Velmi dobře se poslouchají, zvláště když si kolikrát uvědomujete co zrovna Lara v tom okamžiku, kdy ta hudba hraje dělala....:-)


Lara Croft: Tomb Raider: Legend:
Obsahuje písničky z TR:7. Celkém jich tam je 24 + 45 bonusových :-) Tyhlety písničky mám obzvlášť hodně ráda. poslouchají se opravdu báječně :-)


Lara Croft: Tomb Raider: Anniversary:
Obsahuje písničky z TRA. Celkém jich tam je 38. Písničky jsou skoro stejné jako písničky z TR:1 akorát se lépe poslouchají, neboť už nejsou tak ,,tvrdé" Je docela sranda poslouchat písně z TR1 a pak si pustit písně z TR:A. Jdou tam poznat ty pokroky v době :-)

Lara Croft Tomb Raider: Bonusové soundtracky z 1 až 6 dílu:
Toto CD obsahuje sondtracky z 1 až 6 dílu. Jedná se písně typu zvuku zvířat když jste s Larou v džungli (TR:3), šumění moře když jste s Larou někde na pláži (šamozřejmě ve hře xD) nebo když se Lara pere s nějakou šelmou. Poslech tohoto CD je velmi zajímavý :-)

ČASOPISY S LAROU:

Lara Croft: Tomb Raider: HRY
Články s časopisů si vytrhávám a založuju do boxu. Celkém mám cca 30 článků.


Složka se článkama - Angelina Jolie
Řekla jsem su, že když jsem si založila složku s článkama na TR, tak bych si mohla založit i složku se článkama s Angie. Konec konců, Angie je přece patří do světa TR :-)

CELÁ SBÍRKY DO HROMADY:
Přírůstky, které by mi měly do sbírky přibýt v co nejbližší době:
♥ Tomb Raider 1+2
♥ Hodiny s Lařiným klonem

Moje sbírka - text

25. ledna 2009 v 19:22 | MissCroft
Herní série:

HRY:
♥ Lara Croft: Tomb Raider: Adventures of Lara Croft (PC originál, Extra Value, SouldOut, A)
♥ Lara Croft: Tomb Raider: The Last Revalation (PC originál, Extra Value, SouldOut, A)
♥ Lara Croft: Tomb Raider: Legend (PC originál, A)
♥ Lara Croft: Tomb Raider: Anniversary (PC originál, sběratelská edice, CZ)

SOUNDTRACKY:
♥ Lara Croft: Tomb Raider: 1
♥ Lara Croft: Tomb Raider: Starring Lara Croft
♥ Lara Croft: Tomb Raider: Adventures of Lara Croft
♥ Lara Croft: Tomb Raider: The Last Revalation
♥ Lara Croft: Tomb Raider: Chronicles
♥ Lara Croft: Tomb Raider: The Angel of Darkness
♥ Lara Croft: Tomb Raider: Legend
♥ Lara Croft: Tomb Raider: Anniversary
♥ Lara Croft: Tomb Raider (obsahuje vybrané písničky typu zpívání ptáků v džungli, šumění moře nebo utočení piraní ve vodě z TR:1-TR6)
♥ Lara Croft: Tomb Raider: Legend + Lara Croft: Tomb Raider: Anniversary (toto CD bylo ve sběratelské edici TR:Anniversry)

Filmová série:

KNIHY:

♥ Dave Stern - Lara Croft: Tomb Raider první vydání, brožovaná, CZ)

BOX NA CD:
♥ Box na 24 CD/DVD
♥ Box na 24 CD/DVD s potiskem Lary Croft

Plakáty:
♥ Lara Croft: Tomb Raider: Undervold (SCORE)

Sběratelské figurky:
♥ Lara Croft: Tomb Raider: Anniversary (NECA)
♥ Lara Croft: Tomb Raider: Underworld (NECA)

Vlastní výroba:
♥ Rozvrh hodin - Lara Croft: Tomb Raider: Legend
♥ Záložka do knih - Lara Croft: Tomb Raider: Underworld
Jaký bude pro Laru rok 2009, aneb co všechno se děje kolem světa Tomb Raider.

21. ledna 2009 v 14:20 | MissCroft
Určitě už všichni víte, že rok 2009 nezačal pro Laru a celý tým vývojářů zrovna nejlépe. Procházela jsem internat a různé blogy a sháněla jsem pro vás informace. Ale ted už pěkně od začátku....

.....Od TR:Underworld lidi hodně očekávali, stejně tak jako Crystal Dynamics. Aby mohli vyvinout TR:Underworld (dále TR:U), vzali si na to půjčky. Čekali, že se jim peníze mnohonásobně vrátí. To byl ovšem omyl! Kvůli ekonomické krize byl TR:U v Americe velmi brzo slevněn a místo očekávaných 180 000 milionů liber se Crystal dočkal jen 160 000 milionů liber. Kvůli toho musel Crystal Dynamics propustit 30 zaměstnanců a krachnul!

Pak se chvíli mluvilo o tom, že by TR:U měl být posledním dílem z celé série a kdyby přece jenom měl vyjít další díl, tak by Lara měla kvůli klesající popularitě v Americe, projít velkou změnou! A to od základu!

Ted se mluví o tom, že by TOMB RAIDER měl přijít zase do zcela nových rukou. EIDOS už potvrdil smlouvu o převzetí s firmou UBISOFT, která by měla sérii dál vyvíjet. Pokud by UBISOFT vzal nabídku, která se mu ted nabízí, začalo by se přemýšlet i o filmu! Film by se měl natáčet v polovině roku 2010 a premiéru by měl mít v létě následujícího roku 2011. V hlavní roli by se už, ale neměla oběvit Angelina Jolie, ale Megan Fox, kterou můžete znát třeba z filmu TRANSFORMERS.

Nic, ale není úplně na 100% jisté a vše se ještě může změnit, ale já pevně doufám, že nám Lara zůstane a my se budeme moct s chutí těšit na další díl!

Návštěvnost (12.1 - 18.1)

20. ledna 2009 v 17:00 | MissCroft |  Návštěvní Kniha
Nějak to kolísá......xD Jeden týden hážem skoro rekordy v týdenní návštěvností, další týden je návštěvnost skoro o stovku menší a ted se zase dáváme pomalu do hromady :-) Lepšíme se :-)
Těší mě, že když se každý den podívám na statistiku návšev kolik lidí navštívilo můj blog předcházející den nacházím pořád celkém vysoká čísla :-) A za to vám všem moc děkuju, že tu chodíte a že tu se mnou jste :-)

Pondělí: 27
Úterý: 48
Středa: 47
Čtvrtek: 42
Pátek: 35
Sobota: 45
Neděle: 45

Celkém: 289

Stavořitel Lary Croft

17. ledna 2009 v 12:04 | MissCroft
Toby Gard je zvláštní osobnost, která se do povědomí širší hráčské veřejnosti příliš nezapsala a přesto, že má za sebou hit minimálně srovnatelný s hrami od Sida Meiera nebo Willa Wrighta. V roce 1996 totiž navrhl vzhled hlavní hrdinky Tomb Raidera a Tím se zásadním způsobem podepsal pod obrovský úspěch této slavné série. To se mu, ale nakonec vymstilo, protože Eidos, ve vidině rychlích zisků, nutil Core Desing k okamžitému vyvinutí druhého díli, a to nejpozději do roka, to ,ale Gard odmítl, podal výpověd a společně s kolegou Paulem Douglasem založil firmu Confounling Factor. Po vydání exkluzivní xboxové hry Galleon, ale studio krachlo a Gard se nachal zaměstnat u Crystal Dynamics. No a co se nestalo - po neůspěchu Angel of Darkness se Eidos rozhodnul přiklepnou Tomb Raidera právě této firmě! Cesty osudu jsou nevyzpytatelné....


Moje wallpery

15. ledna 2009 v 15:49 | MissCroft
Včera jsem svůj volný čas vložila hlavně PhotoFiltru a zkoušela jsem udělat nějaké wallpery :-) Není to žádný zázrak, ale ráda bych se s váma o ně podělila :-) Zajímá mě co na ně říkáte?


Moje tvorby

13. ledna 2009 v 18:49 | MissCroft
_________________________________________

------
------
------
------
------
------
------

_________________________________________Návštěvnost (5.1 - 11.1)

13. ledna 2009 v 17:42 | MissCroft |  Návštěvní Kniha
Klesá, klesá, klesá. Návštěvnost o stovku a něco klesla dolů o proti minulého týdne. Není to pohroma :-) Já jsem ráda, za takouvou návštěvnost kterou mám i ted :-) A děkuju, že tu chodíte :-)

Pondělí: 37
Úterý: 36
Středa: 40
Čtvrtek: 49
Pátek: 27
Sobota: 38
Neděle: 31

Celkém: 258

TR: Legend - Koncepty/Návrhy lokací - Anglie

11. ledna 2009 v 16:49 | MissCroft
Navigace ve hře: Bonusy/Návrhy lokací/England (Anglie)


TR: Legend - Koncepty/Návrhy lokací - Západní Afrika (Ghana)

10. ledna 2009 v 10:58 | MissCroft
Navigace ve hře: Bonusy/Návrhy lokací/West Africa (Afrika)

Modelky Lary Croft

9. ledna 2009 v 10:00 | MissCroft
------------------------------------------------------------------------------


------------------------------------------------------------------------------


TR: Legend - Koncepty/Návrhy lokací - Japonsko

8. ledna 2009 v 10:10 | MissCroft
Navigace ve hře: Bonusy/Návrhy lokací/Japan (Japonsko)

TR: Legend - Koncepty/Návrhy lokací - Peru

7. ledna 2009 v 10:15 | MissCroft
Navigace ve hře: Bonusy/Návrhy lokací/Peru


Návštěvnost (29.12 - 4.1)

6. ledna 2009 v 10:00 | MissCroft |  Návštěvní Kniha
Návštěvnost se týden od týdnu stále lepší a čím dál víc narůstá! Minulý týden byla návštěvnost 262 a tedka už je 359! To je skoro o 100 lidí více! Moc vám děkuju, že tady chodíte a stále více se tomuto blogu věnujete :-) Děkuju :-)


Pondělí: 47
Úterý: 66
Středa: 50
Čtvrtek: 48
Pátek: 56
Sobota: 36
Neděle: 56

Celkém: 359

Další spřátelený bloček :-)

6. ledna 2009 v 10:00 | MissCroft
Opět tu máme další blog který požádal o spřátelení :-) Jako tradičně najdete odkaz na stránku a taky stručné info o ní najdete TADY :-)

TR: Legend - Koncepty/Návrhy lokací - Bolívie

5. ledna 2009 v 10:00 | MissCroft
Navigace ve hře: Bonusy/Návrhy lokací/Bolívia (Bolívie)_____________________________________________

© MissCroft/misscroft.blog.cz, 2008/2011
_____________________________________________