Únor 2009

Lara's Shadow - Nový Wallper

28. února 2009 v 11:01 | MissCroft

Lara's Shadow - Nové Screeny

28. února 2009 v 11:00 | MissCroft


TR1 - Cheaty/Podvody

28. února 2009 v 8:52 | MissCroft
Další level:
Krok vpřed (SCHIFT!)
Krok vzad (SCHIFT!)
3x Otočit (ROZHODUJE PŘESNOST!)
Skok dopředu

Všechny zbraně:
Krok vpřed (SCHIFT!)
Krok vzad (SCHIFT!)
3x Otočit (ROZHODUJE PŘESNOST!)
Skok dozadu

Speciální výbušné granáty:
Krok vpřed (SCHIFT!)
Krok vzad (SCHIFT!)
3x Otočit (ROZHODUJE PŘESNOST!)
Skok do boku


TR1 - Box Art

28. února 2009 v 8:52 | MissCroftTR:1 - Konstrukce Lary

26. února 2009 v 18:20 | MissCroft

TR1 - Výbava

26. února 2009 v 18:19 | MissCroft
Dvojice pistolí:

Už v prvním díle se objevily tyto pistolky a ty pak Laře zůstaly už dodnes :-) Je to vlastně i jedno z Lařiných poznávacích znamení. Co je na nich nejlepší je asi to, že mají neomezený počet nábojů. (jako jediné pistole vůbec)
Uzi:
Jsou podobné Lařiným tradičním pistolí avšak mají úplně rozdílnou účinnost: Jsou silnější, mají rychlejší dostřela a hodí se převážně na "tužší" nepřátele.Brokovnice:

Tohleto je velmi oblíbená zbran skoro u všech :-) Stačí málo nábojů na zlikvidaci nepřítele. Co je její největší nevýhoda je velký mezičas nabíjení a poměrně málo nábojů.

Velká lékárnička:

Doplní 100% života.
Malá lékárnička:

Doplní 50% života.


TR1 - Artefakt

26. února 2009 v 18:19 | MissCroft
Lara se v prvním dílu legendární série vydá hledat artefakt zvaný Scion.

Scion je artefakt, který byl kdysy rozdělen na 3 části, které byly ukryté v Peru, Řecku a Egyptě. Lze s ním měnit genetiskou postupnost organismů nebo urychlovat evoluci.
Byl tu také jeden člověk, který toužil, jako správný blázen po moci a tudíž, lépe řečeno chtěl ovládnou celý svět. Ten člověk nese jméno Natla. Ta měla se Scionem velké plány, které odhalily její spolupracovníci a aby se předelo katastrofje, ukryly Natlininou část Scionu do Egypta, kde ji ukryly a Natlu uvěznily do ledového paláce.
Uběhlo několik let a Natle se podařilo osvobodit se. Začala shánět opět všechny kousky Scionu, ale v té době už o Scionu věděla naše krásná archeoložka Lara Croft. Skřížila Natle její plány a i s jejími spojenci je poslala nadobro do oného, námi živími ještě neoběveného mrtvého světa, daleko od toho našeho...

Beneat the Ashes - Videa, Trailery + ke stáhnutí

24. února 2009 v 18:01 | MissCroft
Vlastníci xboxu se konečně dočkali a Bta si konečně můžou stáhnot. Kde? Přímo →TADY← Tak...doufám, že si to hraní aspoň užijete :-)

Taky pro vás mám pár videí + trailer :-)

Nejdříve tu máme video, které pořídil jede šťastný hráč, který si už Bta zahrál :-) Lara tam má na výběr plno oblečků...dokonce i slušný výběr plavek :-)


A teďka oficiální trailer :-)


A nejlepší sladká třešnička na dortu je - Závěrečná cut scéna!

Další (poslední) screen - Beneat the Ashes

23. února 2009 v 20:02 | MissCroft
Rak máme tady poslední (snad) screeny :-)


Návštěvnost (16.2 - 22.2)

23. února 2009 v 17:19 | MissCroft |  Návštěvní Kniha
Tato návštěvnost je taky moc krásná, stejně jako ta z minulého týdne...byla to druhá nejlepší týdenní návštěvnost a docela mě štve že zrovna u ní nikdo nepřidal žádný komentík :-( Ale teď zpět k této aktuální návštěvnosti....je hodně podobná té minulé...jen o 2 lidi menší, takže je to samozřejmě úžasný a jsem moc ráda. Děkuju vám za takovou krásnou návštěvnost :-)

Pondělí: 57
Úterý: 65
Středa: 56
Čtvrtek: 63
Pátek: 61
Sobota: 61
Neděle: 71

Celkém: 434

Beneat the Ashes - Další New Sceen

22. února 2009 v 10:08 | MissCroft
Vyšel zase krásný nový screen na Beneat the Ashes. Tak, tady ho máte :-)


Beneat the Ashes - New Screen

21. února 2009 v 9:47 | MissCroft
Vyšel nový krásný screen na Beneat the Ashes.


Pozadí z wallperu jen pro vás :-)

20. února 2009 v 15:18 | MissCroft
Pamatujete si, jak jsem vám tu minulý týden dala pozadí z nového renderu dopelgengera aby jste si z toho mohli udět svůj vlastní wallper? Tak teď tu mám pro vás opět to pozadí toho walperu s Lařiným domem, akorát, že není už pod plamenem xD Tak, zase se můžete pustit do práce :-)

(opět platí to, že si nepřeju aby si tyto obrázky někdo kopíroval pod účelem dát si ho na blog. Mám na nich svou značku, podle které ty obrázky poznám) (vy tu značku nevidíte)

Další přírůstek do sbírky

19. února 2009 v 11:13 | MissCroft
Tentokrát mi do sbírky přibyl kousek, za který jsem strašně šťastná, že ho mám. Je to Tomb Raider 1 + Tomb Raider 2. Toto se dá už velmi těžce sehnat - v obchodech už nic takového nenajdete, v internetových e-schopech mají vyprodáno takže zbývájí 2 možnosti a to: Aukro nebo nějaká zahraniční internetová stránka. Já jsem ji sehnala na aukru, ale ne tak docela. Asi před měsícem nabízel jeden pán na aukru tuto hru, jenže já ji prohrála :-( Ale pán se mi před několika mála dny ozval, že mu s Anglie přišly nové zásilky, tak se zeptal jestli bych nechtěla. To víte, že jsem mu hned odpověděla, že chci! A tak mi pán tu hru poslal a dnes mi přišla .-)


(omlouvám se za špatnou kvalitu fotek, musela jsem to fotit bez blesku, jelikož když fotím s bleskem přes den, tak se na folii blesk odráží. Večer nafotím fotky lepší a zítra je sem šoupnu :-)

Jak to je s Beneat the Ashes ?

19. února 2009 v 10:51 | MissCroft
Dodatkový level Beneat the Ashes měl vyjít už 10.2.2009, ale kvůli jistým ,,technickým potížím" jak řekli tvůrci se datum vydání stále odkládá. Dnes bylo oficiálně sděleno, že by měl vyjít 24.2.2009. Máte se na co těšit :-) Doufejmě, že už se to nebude dál odkládat.

Aby jste si ale zkrátily čekání, mám tu pro vás aspoň pár screenů. Možná jste je asi už viděli, ale kdyby přece jenom ne, tak tady je máte:


TR:U - Ostatní rendery pro Wii

17. února 2009 v 10:49 | MissCroft
Minulý týden jsem vám tu dala rendery nepřátel pro Wii, dnes vám tu dávám už jen ty zbývající :-)

_____________________________________________

© MissCroft/misscroft.blog.cz, 2008/2011
_____________________________________________