Březen 2009

Návštěvnost (23.3 - 29.3)

31. března 2009 v 17:14 | MissCroft |  Návštěvní Kniha
Jak jsem říkala minule...lepšíme se, ale po malých krůčcích :-) Jsem ráda, že se tak návštěvnost lepší i když pomalu :-) Podle mě je ta návštěvnost pěkná a líbí se mi a byla bych moc ráda kdyby to takhle pokračovalo i nadále :-) Děkuju že tu chodíte :-) Jsem moc ráda :-)

Pondělí: 35
Úterý: 49
Středa: 61
Čtvrtek: 51
Pátek: 67
Sobota: 53
Neděle: 50

Celkém: 366

Blog slaví 1 rok!

29. března 2009 v 12:31 | MissCroft
Ano, je to přesně tak! Páni nemůžu ani uvěřit, že jsemsi přesně před rokem založila tento blog. Ten čas tak letí! Chtěla bych vám stručně popsat jak jsem se k tomuto blogu vůbec dostala, čím vším jsem si prošla a jak to bude s tímhle bločkem dál. Tak se pěkně pohodlně usaďte, zaostřete svá očka a pokud možno, čtěte!

Bylo 29.3.2008 když jsem narazila na stránku blog.cz Vlastně se to stalo náhodou, když jsem je tak znuděně brouzdala netem. Klikla jsem na jeden z odkazů stránek, které se na mě vyhrnuly a už jsem byla v tom :D Přečítala jsem si úvodní stránku. Když mi konečně došlo co to ten BLOG asi tak zhruba je, řekla jsem si, že by nebylo špatné si takový BLOG založit. Jenže otázkou bylo o čem by ten BLOG měl být. Trvalo mi pár minut, než mě napadla jedna úžasná věc! Laru jsem znala už několik let a tak jsem si řekla, že bych si mohla onen blog založit právě o ní!

Vůbec jsem nevěděla jak se dělají designy, jak psát články, přidávat obrázky natož nějaké videa! Vždycky jsem po tají záviděla těm, kteří si uměli vytvořit opravdu kvalitní a krásné blogy, ale časem jsem přišla na v čem je to "tajemství". Blog.cz mě všechno naučil....žádné složité vytváření designů a článků přes HTML kody nebo CSS jazyk při kterém by jste si mnozí vyrvali vlasy z hlavy než by jste konečně přišli na to, jak ten prokletý design udělat! Vše bylo tak jednoduché a přehledné až se tomu nedalo skoro věřit!

Hned po založení blogu jsem začala přidávat články, tvořit rubriky a především pracovat na nějakém tom "normálním" designu. Řekla bych, že se mi můj úplně první design celkém povedl. Byl ve stylu AoD, ale bohužel se z toho designu nic nedochovalo :-( Designy jsem začala "zdokumetovávat" až po tuším druhém nebo třetím designu. Až když můj blog existoval trošku delší dobu, tak jsem se rozhodla, že designy budu uchovávat a tomu designu co právě v tu dobu byl na blogu jsem dala název design č.1.


Články postupem času přibývalo čím dál tím víc a s nima i přibývající problémy. Na začátku mého blogaření jsem hodně kopírovala články z dvou blogů. Konkrétně to byl blog LaryHCroft a Charlie a Kuči! Samozřejmě, že na to brzy přišly a dali mi za to dostatečně za vyučenou! Toho co jsem kdysi udělala velice lituju a přiznávám, že to ode mě nebylo ani trošku hezké, ale já se tím poučila a od té doby už jsem nic nekopírovala, takže všechny články které tu jsou jsou z 99% moje. Jsou tu asi jen 3 nebo 4 články které jsou skopírované, ale samozřejmě s uvedením zdroje! Konkrétně se jená o životopisy 3 nebo 4 Lařiných modelek. Jinak všechny ostatní články jsou jen a jen moje tvorba :-) A teď už můžu upřímně říct, že bych si nedovolila od nikoho nic zkopírovat! Alespoň ne bez uvedením zdroje a požádání majitele onoho článku :-)

Po třech měsících blogaření mě to přestalo nějak bavit...asi proto, že tu moc lidí nechodilo a mě to věčné přidávání článků pro nic za nic prostě přestalo bavit :-( Tak jsem si dala měsíční pauzu. V době té mé měsíční pauze jsem si založila ještě jeden blog. Byl to takový tzv. "holčičí" blog. Ten mě mnohému naučitl a já jsem získala s blog.cz mnohem větší zkušenosti. Teď už jsem věděla co to jsou SB, jak s blogem zacházet aby byl co nejkvalitnější a nejhezčí a po zmiňovaném měsíci jsem se k tomuto blogu o Laře vrátila. Dala jsem si tu počítadlo, začala psát své vlastní články a udělala rozcestníky pro větší přehlednost blogu. Začátky byly těžké a s upřímností říkámn, že není zrovna lehké si vést blog. Na tento blog skoro nikdo nechodil, ale já to nevzdávala! Nabírala jsem SB a svojemu blogu časem přidávala čím dál tím víc na originalitě.

Na tento blog tehdy chodilo cca 10 lidí denně, což byl pro mě obrovský úspěch :-) Napadlo mě, že bych mohla na blogu udělat velkou soutěž. Soutěž se jmenovala Soutěž o nejlepší LaraCroft blog. Pro připomenutí na prvním místě se umístila Lufík s 213 hlasy a na druhém místě se umístila dAeGOn se 181 hlasy :-) Tato soutěž mi přinesla velký krok v návštěvnosti, která se drží do teď a stále stoupá a to už to je skoro třičtvrtě roku po soutěži :D Ničím jiným mi nemůžete tak krásně udělat radost jako s vysoukou návštěvností a milýma komentíkama! Vždy mi srdíčko radostí poskočí, když zjistím, že s každým dnem je návštěvnost větší a větší a když si k tomu přečtu od vás ty krásné komentíky co mi tu píšete, radostí skáču vysoko do stropu :D Mám vás všechny moc ráda a jsem taky moc ráda, že mi mé snažení se o to aby tento blog byl co nejkvalitnější a aby jste se tu o každém TR dílu dozvěděli co nejvíce informací tak krásně odměňujete. Moc vám za to děkuju :-)

Asi před 4 měsíci jsem si založila sbírku s Larou. O každém přírůstku, který mi přibyde vám tu dávám info a plno fotek. Momentálně tu mám rozjetou rekonstrukci, která ještě hodně dlouhou dobu potrvá. Vy ji ale nijak nepocítíte, protože se spíše jedná o upravování a doplňování článků do jednotlivých TR dílů, takže můžete být naprosto v klidu :-)

Do budoucna počítám s tím, že doplním, jak už jsem se zmiňovala, články k jednotlivým TR dílům a jakmile to bude hotové, tak se pak pustím do vytváření dalších mích tvoreb :-) To je ovšem jen hrstka toho všeho co pro vás chystám a mám toho v plánu daleko víc :-) Nechte se překvapit!


A aby jste věděli jak se to tu s číslicema všech kategorií hýbalo, připravila jsem si pro vás menší přehled.

Za uplynulí rok bylo:
- vystřídáno 8 designů
- napsáno 385 článků
- nejvíce článků bylo napsáno v Listopadu 2008. Celkém 72 článků. :-)
- nejméně v červnu 2008. Celkém 4 články. :-(
- vloženo 2190 obrázků a fotek
- spřáteleno celkém se 40 blogama
- spřáteleno celkém s 1 webem
- nejvíce komentářů se oběvilo v článku: Soutěž o nejlepší LaraCroft blog - FINÁLE s 48 komentáři
- největší denní rekord v návštěvnosti je 154 lidí
- největší týdenní rekord v návštěvnosti je 472 lidí
- největší podíl v psaní komentářů má dAeGOn. Celkém napsala 152 komentářů a umístila se tak na prvním místě v psaní komentářů na tomto blogu.
- druhý největší podíl v psaní komentářů má Lufík. Celkém napsala 129 komentářů a umístila se tak na druhém místě v psaní komentářů na tomto blogu.
- třetí největší podíl v psaní komentářů má Natla. Celkém napsala 123 komentářů a umístila se tak těsně za Lufíkem na třetím místě v psaní komentářů na tomto blogu.
- celkém přišlo na tento blog víc jak 9 000 lidí (započítána i doba kdy jsem ještě na blogu neměla počítadlo)

Strašně moc vám za tyhle krásná čísla děkuju. Bez vás by to tu nešlo. Děkuju :-)

A na závěr bych chtěla pogratulovat tomuto skvělému bločku:
,,Hodně štěstí můj milovaný blogísku. Jsi můj nemilejší, nejhezčí a nejdůležitější blog na světě a jsem strašně moc ráda, že tě mám. Do dalšího roku ti přeju hodně štěstí a plno krásných dnů které spolu budeme trávit. Děkuju ti za každičkou chvilku kterou tu s tebou můžu trávit a doplňovat na tebe články :-) Moc děkuju :-) Happy Birthday milý Blogísku! Happy Birthday"TR:2 - Artefakt

27. března 2009 v 10:01 | MissCroft
Ve velkém čínském chrámu odpočívá starověkký artefakt zvaný Xian. Legenda praví, že ten kdo si dýku Xian vbodne do srdce, dude mít moc draka.

Xian

Ve starověké Číně, ještě před Kristem, stvořili kněži magickou dýku s neuvěřitelně obrovskou sílou. Tehdejší císař, ve snaze podmanit si celou krajinu si vrazil tuto dýku do srdce, čímž se prostřednictví magické síly proměnil v draka. Takhle byl se svou armádou neporazitelný a ve válkách získával jedno území za druhým. Postupem času už vládl obrovské říši. Tehdy se zdánlivě slabým Tibetským bojovníkům podařilo dýku vyrvat drakovi - císaři ze srdce, což způsobilo jeho okamžitou smrt. Všechny čínské armády, které sloužily císařovi se rozutekli, ze strachu před touto mocnou sílou. Tibetští knězi si byli vědomi, jakou moc má tato dýka a tak ji ukryly do chrámu Xian do kterého se dá dostat jen přes tunely pod tímto chrámem.
Dýka Xian
Dlouhá léta žádné lidské oko tuto dku nespatřilo. Alespoň do té doby, než se do chrámu dostal Marco Bartoli, vedoucí italskou mafii Fiama Nera. V rámci rituálu se mu podařilo si dýku do srdce zapíchnout. Pak se objevila Lara a v souboji s Marcem - drakem mu dokázala dýku vyndat ze srdce a tam Marco zemřel. Teď už je dýka ukrytá (snad) na bezpečném místě - u Lary doma v její komnatě :-)

Xian

Nový wallper + nové fotky s Alison Caroll

24. března 2009 v 18:06 | MissCroft
Tak, po delší době tu máme pár novinek :-) Nafotilo se pár fotek, kde Alison pozovala pod vodou a musela na dlouhou dobu zadržovat dech. Po nafocení těchto fotek se udělala krásná fotomontáž kde byla Alison v poze se žralokama ve vodě, kterou známe ze známých wallů s Larou :-)

A z těchto fotek nakonec vznikla tahle fotomontáž. Jak můžeme vidět, Alison se zase tváží pěkně namyšleně a nepřirozeně...

TR2 - Levely

24. března 2009 v 10:26 | MissCroft
ČÍNA:
♦ The Great Wall - (Velká čínská zeď)

ITÁLIE:
♦ Venice - (Benátky)
♦ Bartoli's Hideout - (Bartolonův úkryt)
♦ Opera Haus - (Operní dům)

JADERSKÉ MOŘE:
♦ Offshore Rig - (Pobřržní hlídka)
♦ Diving Area - (Potápěčská oblast)
♦ 40 Fathoms - (40 sáhů)
♦ Wreck of the Maria Doria - (Vrak lodi Maria Doria)
♦ Living Quarters - (Obytná část)
♦ The Deck - (Paluba)

TEBET:
♦ Tibetan Foothills - (Tibetské podhůří)
♦ Barkhang Monastery - (Klášter Barkhang)
♦ Catacombs of the Talion - (Katakomby Talionu)
♦ Ice Palace - (Ledový palác)

ČÍNA:
♦ Temple of Xian -(Chrám Xianu)
♦ Floating Island - (Plovoucí ostrov)
♦ The Dragon's Lair - (Dračí doupě)

ANGLIE:
♦ Home Sweet Home - (Domov, sladký domov)

Návštěvnost (16.3 - 22.3)

23. března 2009 v 16:25 | MissCroft |  Návštěvní Kniha
Už se lepšíme :-) Sice po malých krůčcích, ale lepšíme se, to je důležité :-) A to mě moc těší :-) Není to sice ještě takové jaké to bývalo, ale lepší tohle než to co bylo minule...takže jsem opravdu ráda a doufám, že to bude takhle pokračovat i nadále :-) Děkuji :-)

Pondělí: 39
Úterý: 43
Středa: 56
Čtvrtek: 43
Pátek: 44
Sobota: 67
Neděle: 66

Celkém:358

TR2 - Lokace

23. března 2009 v 15:58 | MissCroft
Čína
ČÍNA:
Zde hra začíná. Teda konkrétně u Velké čínské zdi, kde se taky budete pohybovat. Lara se ocitá na začátku své cesty za chrámem ukrývající dýku Xian. Když ale dojde ke chrámu - ejhle! Dveře od nich chcou po Laře klíč. Nejdříve se zdá, že je vše ztracené, jenže to by ji nesměl napadnout jeden z Bartoliho mužů, který Laře prozradí, že po dýce neprahne sama...

LEVELY:
♦ The Great Wall - (Velká zeď)

__________________________________________________________________________

Itálie
ITÁLIE:
Cesta pokračuje. Teď se Lara, ale ocitá v Itálii - v Benátkách. Tady Lara pátrá po Marcovi Bartoli, aby si s ním popovídala... Itálie je krásná lokace, zvláště tedy ty Benátky. Budete mít možnost se projet na člunu a pomaloučku poodhalovat další střípky tohoto Lařina dobrodružství.

LEVELY:
♦ Venice - (Benátky)
♦ Bartoli's Hideout - (Bartolonův úkryt)
♦ Opera Haus - (Operní dům)

__________________________________________________________________________

Jaderské moře
JADERSKÉ MOŘE:
Lařina návštěva Bartoliho obydlí v Itálii nedopadla zrovna moc dobře. Marco ji unesl svím letadlem a teď se Lara nachází kdesi na nějaké přímořské základně v Jaderském moři. Teď má jediný úkol - najít své zbraně a nějak se odsud dostat. A pokudmožno, zjistit i něco víc o dýce.

LEVELY:
♦ Offshore Rig - (Pobřržní hlídka)
♦ Diving Area - (Potápěčská oblast)
♦ 40 Fathoms - (40 sáhů)
♦ Wreck of the Maria Doria - (Vrak lodi Maria Doria)
♦ Living Quarters - (Obytná část)
♦ The Deck - (Paluba)

__________________________________________________________________________

Tibet
TIBET:
Vítejte v Tibetu. V mrazivé krajině zapadlé sněhem, kde si ovšem děti nehrají a nestavějí sněhuláky. Tady vládne jen ticho a hustá atmosféra. A vy to tu budete muset proskoumat, aby jste všem těm záludnostem přišli na kloub.

LEVELY:
♦ Tibetan Foothills - (Tibetské podhůří)
♦ Barkhang Monastery - (Klášter Barkhang)
♦ Catacombs of the Talion - (Katakomby Talionu)
♦ Ice Palace - (Ledový palác)

__________________________________________________________________________

Čína
ČÍNA:
A jsme znovu v číně. Už se ale neprocházíte jen kolem čínské zdi, ale budete mít možnost prozkoumat tzv. ,,létající ostrůvky" Tady už začíná honba s časem a ktomu ještě pěkně silný kousek na konec...

LEVELY:
♦ Temple of Xian -(Chrám Xianu)
♦ Floating Island - (Plovoucí ostrov)
♦ The Dragon's Lair - (Dračí doupě)
__________________________________________________________________________

Anglie
ANGLIE:
Po tom, co jste získali dýku, si už myslíte, že už je všechno za vámi a jaký teď už nastane klid. Omyl! Příběh stále nekončí! Sice se nacházíte v Lařiném domě, ale ani tam nebude moc klidu. Laře zbívá už jen poslední úkol - vypořádat se se zbylými protivníky. Už stačí je jen pozabíjet a pak... The End!

LEVELY:
♦ Home Sweet Home - (Domov, sladký domov)

TR2 - Logo

23. března 2009 v 15:58 | MissCroft
Tentokrát se nám tvůrci "pochlapili" :D a logo udělali už trochu "normálněnji". Už není udělané typu ,,co pes to jiná ves" jak jsme mohli vidět u TR1 - co slovo, to jiná barva. Tentokrát logo přibralo na originalitěa řekla bych, že je mnohem hezčí než to z TR1, ale každý z vás bude mít jistě jinačí názor jak já :-)


TR2 - Ovládání (PC)

22. března 2009 v 11:15 | MissCroft
Základní ovládání:
←↑↓→ - pohyb
SHIFT +
←↑↓→ - pomalá chůze
CTRL - akce (tahání, sebrání položky, posouvat krabici...)
ALT - plavání, skok
0 - pozorování prostředí
! - odhození světlice

Speciální pohyby:
ALT+ENTER - salto
ALT+SHIFT - potápění

Zkratky:
ESC - menu
P - pauza
1-7 - volba zbraní
0 - světlice
F1 a F2 - snížení/zvýšení rozlišení obrazovky
F3 a F4 - zobrazit/minimalizovat okno hry
F7 - volba pohledů
F12 - celá obrazovka/okno

Ovládání vozidel (ovladatelných):
1) Kánoj:
Vozidlo

CTRL (vedle vozidla) - vstup do kánoje
- zrychlení
- zpomalení
←→ - otáčení
SHIFT - snížení rychlosti
CTRL - zrychlení (vysoké)
ALT+levá←nebo pravá→ - opostit kánoj

2) Rolba:
Vozidlo

CTRL (vedle vozidla) - vstup do rolby
- zrychlení
- zpomalení
←→ - otáčení
SHIFT - snížení rychlosti
CTRL - zrychlení (vysoké)
ALT+levá←nebo pravá→ - opostit rolbu

Elf Poeta Tomb Raider - Tvorby

22. března 2009 v 11:13 | MissCroft

♥ Básně
♥ PovídkyTR2 - Příběh

21. března 2009 v 14:04 | MissCroft
Příběh
Před několika tisíci lety žil v číně císař s mocí draka, kterou zapříčinil magický nůž s názvem Xian.Když byl Xian vytržen drakovi ze srdce, ztratil drak svou moc a to samé se stalo onu císařovi, kterému tibetský mnich vytrhl ze srdce nůž Xian. Po té byl Xian obávajícím se tibetským obyvatelstvem schován do nitra samé velké čínské zdi a klíč od toho místa byl ukryt.
Když nakoukneme zpět do přítomnosti vidíme Laru Croft. Ta se snaží najít ztracený artefakt Xian, ale není na to bohužel sama. Zároveň s ní prahne po Xianu i Marco Bartoli, šéf italské mafie a snaží se Laře překřížit její plány, najít Xian a stát se pomocí něj vládcem světa, asi jako každý blázen :D...jak již ale to ale ve virtuálním světu bývá, zpravedlnost vítězí a meč získá Lara :-)

Mám nový přírůstek :-)

20. března 2009 v 18:11 | MissCroft
Tak konečně jsem se odhodlala a nafotila fotky s mím novým přírůstkem :-) Za tenhle příspěvek jsem vděčná jednomu pánovi který mi tuhletu nádhernou karetní hru prodal :-) Když jsem jednou na aukru prohrála hru TR1+2 (jak někteří možná víte, neboť jsem to psala v článků s mím předešlým přírůstkem) a ten se mi po měsíci napsal, že mu přišli new zísilky z Anglie s TR1+2 a pak mi k tomu ještě nabídl tuto krásnou karetní hru :-) A já, jako správný fanatik Lary :D jsem prostě nemohla odmítnout :-) A teď už se kartičky pěkně hřejou u mě doma :-)
Celkém mám 57 karet :-)

Omlouvám se za tu první fotku, že vypadá trošku vybledle. To je ale chyba moje jelikož jsem udělala špatnou fotku. Normálně je ta krabička sytější a výraznější :-)
TR1 - Přidávání článků z TR1 úspěšně dokončeno :-)

20. března 2009 v 13:49 | MissCroft
Tak konečně jsem dokončila přidávání článků z TR1 :-) Strávila jsem spoustu hodin psaní těchto článků a taky shánění všemožných informací abych vůbec mohla všechny tyhle články zveřejnit. Mám rozehraný TR2 a až ho dokončím tak se pustím do hraní TR1 a pak ještě doplním jen pár zbívajících článků a to: 1) článek o Lařiném sídle, 2) články s popisema jednotlivých lokací, 3) screenshoty. Tyto články budu psát až TR1 dohraju :-)
Jestli si myslíte, že jsem psala jen nové články z TR1 tak jsem na omylu! Prošla jsem si všechny (i ty staré) články co jsem psala už dříve a dodávala jsem tam buď obrázky nebo jsem ještě dopisovala články. A aby jste věděli o kterých konkrétních článcích mluvím, tak se na ně pojďmě společně podívat:

1) Přibylo 15 nových renderů Lary
2) K obrázkům outfitu jsem přidala i popis těchto oblečků ve kterých se naše milovaná Lara prohání po své prvním dobrodružství.
3) K wallúm jsem přidala 17 nových wallů
4) Upravila jsem i návod. kde teď je místo odkazu na stránku s návodem napsaný celý návod.
5) A jako sladkou tečku na konec jsem si pro vás připravila to nejlepší: Upravila jsem celý rozcestník TR1. Je ve zbrusu novém provedení a myslím, že stojí za to se na něj kouknout :-)

No a aby jste byli v obraze a věděli co všechno za články jsem doplnila k TR1 tak tu pro vás mám takový "menší" seznam:
1) Informace o TR1
2) Logo
2) Box Art
3) Ovládání (PC)
4) Artefakt
5) Lokace
6) Loading
7) Charaktery
8) Nepřátelé
9) Oběkty
10) Ke stáhnutí (domo, peatch, trailery, save games)
11) Cheaty/Podvody
12) Diskuze

Tak a to je už opravdu vše :D Teď už se pohrnu na TR2 a nejpozději zítra zveřejním nějaký článek týkající se TR2.....máte se na co těšit :-)

TR1 - Objekty

20. března 2009 v 11:37 | MissCroft
Musíme uznat, že už v prvním TR díle toho při své dobrodružství potřebovala Lara docela hodně. Při své cestě za Scionem (tedy lépe řečeno, za kouskama Scionu) Lara narazí na nejrůznější předměty - od ozubených kol, rezavých, či více cenných klíčů až po artefakty. Tohle všechno jsou nezbytné věcičky, které Lara potřebuje. Pojďme se na ně všechny podívat:


TR1 - Diskuze

19. března 2009 v 17:15 | MissCroft
Je TR1 váš oblíbený díl? Proč? Jaká je vaše oblíbená lokace? Čím vás TR1 nejvíce překvapil? Co by jste tam naopak vylepšili? O tom vše se tady můžete s náma podělit :-)

UPOZORNĚNÍ: prosím aby jste tady psali jen komentáře týkajících se TR1. Jakékoliv jiné komentáře budou smazány!!!

TR1 - Ovládání

19. března 2009 v 16:52 | MissCroft
BĚH:Základní pohyby:
←↑↓→ - pohyb
Shift - opatrný pohyb
CTRL - akce (tahání, sebrání položky, posouvat krabici...)

ALT - plavání, skok
0 - pozorování prostředí

Speciální pohyby:
ALT+SHIFT - potápění

Zkratky:
ESC - menu
F5 - úsporná obrazovaka

TR1 - Loading

17. března 2009 v 16:16 | MissCroft

TR1 - Logo

17. března 2009 v 16:12 | MissCroft
Díváte se na první logo prvního dílu TR. Podle mě je tohle logo pěkné...jde poznat, že to bylo první logo, jaké tvůrci kdy vyrobili :-)
Návštěvnost (9.3 - 15.3)

17. března 2009 v 16:09 | MissCroft |  Návštěvní Kniha
Čím dýle jsem tu nebyla, tím menší byla i návštěvnost :-( No jo...co jsem taky měla čekat, že? Přesto děkuji všem, co tu chodili i když jsem tu nebyla :-) Moc vám děkuju a doufám, že teď už ta návštěvnost bude lepší...:-)

Pondělí: 43
Úterý: 41
Středa: 44
Čtvrtek: 35
Pátek: 34
Sobota: 62
Neděle: 45

Celkém: 304

Návštěvnost (2.3 - 8.3)

17. března 2009 v 16:03 | MissCroft |  Návštěvní Kniha
Věděla jsem, že jestli blog pozastavím nebo ho svěřím do rukou někoho jiného tak návštěvnost krutě klesne. Ale co se dalo dělat. Známky jsem si prostě zlepšit musela. Kdybych se takhle nerozhodla, tak by jste mě tu neměli ani teď :-( Shodnotit to můžete sami, já už jsem vám k tomu své řekla, ale myslím, že mi dá každý za pravdu, že tato návštěvnost není zrovna nejlepší :-(

Pondělí: 48
Úterý:52
Středa: 35
Čtvrtek: 30
Pátek: 45
Sobota: 53
Neděle: 57

Celkém: 320
_____________________________________________

© MissCroft/misscroft.blog.cz, 2008/2011
_____________________________________________