Červen 2009

Efl Poeta Tomb Raider - Další jeho tvorby

30. června 2009 v 10:48 | MissCroft
Po dobu mé nepřítomnosti mi náš Elfík posílal na email své další pěkné tvorby. Tentokrát napsal 2 pěkné básně a k tomu ještě nakreslil pár pěkných kreseb. Takže...

Báseň č.1:
Sladká jako Med , přesto drsná a ostrá jako čepel gotického meče , to je Lara Croft , ta jenž pochází ze země Krále Artuše . Krále Artuše , který vládl v Anglii v dobách Středověku . Krále Artuše , který vlastnil magický meč Excalibur . Excalibur jehož tajemství se snaží odhalit stejně tajemná a krásná Lara Croft .Ta tajemná archeoložka , která vtáhla k sobě do svého příběhu i mne Elfíka poetu a umožnila mi tak žít po jejím boku tento příběh .

Báseň č.2:
Lara Croft , Je jako vítr na moři, Je jako vlna v oceánu , Je jako hukot moře , Je jako jestřáb na útesu , Je jako slza slunce , Je jako losos v hlubině , Je jako čepel trávy , Je jako žena , dávající inspiraci , Je to sexy Archeoložka mého srdce , Je to prostě Lara Croft Tomb Raider :-)

Kresba:
Přání k narozeninám:
Pak je tu také jedna věc, kterou Elfík udělal a za kterou mu strašně moc děkuju, neboť mi to udělalo obrovskou radost. Je to přání k mím 16tým narozeninám v podobě jeho kresby. Moc mu za to děkuju :-) Je to krásné :-)

Návštěvnost (22.6 - 28.6)

29. června 2009 v 11:21 | MissCroft |  Návštěvní Kniha
Pondělí: 17
Úterý: 36
Středa: 36
Čtvrtek: 39
Pátek: 53
Sobota: 41
Neděle: 47

Celkém: 269

Návštěvnost (15.6 - 21.6)

29. června 2009 v 11:21 | MissCroft |  Návštěvní Kniha
Myslím, že tady není co vysvětlovat.

Pondělí: 31
Úterý: 34
Středa: 38
Čtvrtek: 36
Pátek: 50
Sobota: 38
Neděle: 29

Celkém: 256

Návštěvnost (8.6 - 14.6)

29. června 2009 v 11:21 | MissCroft |  Návštěvní Kniha
Chabá návštěvnost :-( Nenís e ale čemu divit. Nic lepšího jsem ani nečekala...

Pondělí: 50
Úterý: 27
Středa: 31
Čtvrtek: 29
Pátek: 43
Sobota: 45
Neděle: 47

Celkém: 272

Návštěvnost (1.6 - 7.6)

29. června 2009 v 11:21 | MissCroft |  Návštěvní Kniha
Na to, že jsem v ten týden pozastavila blog, je to pěknná návštěvnost :-)

Pondělí: 60
Úterý: 53
Středa: 52
Čtvrtek: 59
Pátek: 50
Sobota: 50
Neděle: 46

Celkém: 370

TR3 - Screenshoty - Anglie - Londýn

6. června 2009 v 10:07 | MissCroft
Thames Wharf
Aldwych
Lud's Gate
City

TR3 - Screenshoty - Jižní Pacifik

4. června 2009 v 16:25 | MissCroft
Coastal Village
Crash Site

Madubu George
Temple of Puna

TR3 - Screenshoty - Nevada

2. června 2009 v 17:40 | MissCroft
Nevada Desert:
High Security Compound
Area 51:

Návštěvnost (25.5 - 31.5)

1. června 2009 v 17:59 | MissCroft |  Návštěvní Kniha
Musím uznat, že mě tato návštěvnost velmi potěšila. Ne jen, že se už lepší a všechny čísilka se zvyšují, ale teď už tu dokonce přišlo každý den vždy přes 50 lidí! To mě opravdu hodně potěšilo, že se to takhle pěkně drželo celý týden :-) Jsem moc ráda, že se to už lepší. Sice návštěvnost není ještě taková, jaká vždycky bývala, ale hlavní je to, že se to lepší :-) Mockrát vám všem děkuju, že se chodíte. Děkuji moc :-)

Pondělí: 50
Úterý: 53
Středa: 50
Čtvrtek: 59
Pátek: 67
Sobota: 67
Neděle: 65

Celkém: 411

Červnový TR Magazín

1. června 2009 v 7:10 | MissCroft
Minulé číslo TR magazínu mělo obrovský úspěch a všem se vám líbilo, tak jsem se rozhodla, že v něm budu pokračovat :-) Je 1.6, tedy červen a s ním tu je i druhé číslo TR Magazínu. Budu se snažit vás nesklamat a pokračovat tak, aby i všechny následující čísla tohto magazínu byly stejně úspěšné, jako to první číslo :-)

Určitě jste si všichni všimli toho, že se trošku změnilo levé menu. Už delší dobu jsem přemýšlela, že bych mohla tento design ještě trošku poupravit, neboť mi tu stále něco chybělo. Vzpoměla jsem si, že když jsem tento design dělala, chtěla jsem změnit i ikonky v menu. V pátek jsem si to teda vzala do parády a vzniklo z toho to co teď vidíte :-) Tak co na to říkáte? Je to hezčí, než to bylo?
Mnoho z vás se mě ptalo, co znamenají ty nápisky v levém menu. OnLine a OffLine. Tyto nápisky se tam mění, a tudíž je tam vždy jen jeden. Nápisek OnLine znamená, že jsem na tomto blogu přihlášená a buď sem píšu nějaké články, obíhám SB, nebo prostě upravuju blog. Také to znamená, že pokud mi v té době napíšete komentík, tak si ho okamžitě přečtu a popřípadě na něj i odpovím. Nápisek OffLine znamená, že na tomto blogu nejsem přihlášená, tudíž ani nepíšu články ani neobíhám SB a vaše komentíky si přečtu později, až budu OnLine. Tak, a doufám, že teď už to všichni chápete. :-)
A co, že chystám na měsíc červen? Dalo by se říct, že nic převratného. Možná si ještě pohraju s designem a trošku ho ještě vylepším. No uvidíme...Jinak samozřejmě budu stále přidávat články o TR3, dokud nebude celý rozcestník zaplněný. Musím, ale říct, že už je téměř celý hotový. Do konce tohoto týdne by měl být zcela hotov. Divíte se, že je to tak rychle? Tak já vám něco řeknu, já se taky nestačím divit :D

Určitě už všichni víte, že další pokračování herní série je už na cestě. Do celé Game TR série, má přibýt další, doufejme skvělé pokračování naší akční hrdinky. TR9 je už sice ve vývoji, ale zatím žádné další informace nejsou známy :-( Budeme si tedy muset ještě nějaký ten pátek počkat na další informace, ale můžu vám prozradit, že pytel prný novinek o dalším TR je už natržený a je jen otázkou času, kdy se celý roztrhne...


Ano, ano ano. Je to tak. Že tomu stále nemůžete uvěřit? To já taky ne. Tvůrci se rozhodly, že nám nandají dvojí dávku překvapení, neboť nový třetí film, je už taky ve vývoji. Určitě to už všichni víte. Já nevím jak vy, ale já se na ten film moc těším :-) Ovšem čím moc příznivce Angeliny Jolie nepotěším, je to, že naše, některými milovaná Angie si už ve filmu nezahraje :-( S největší pravděpodobností si Laru zahraje herečka Megan Fox, která si zahrála například ve filmu Transformers. Podrobnější informace taktéž ještě nejsou známy :-(

Angeli Jolie je na tom špatně. S Bradem Pittem se sice ještě nerozešla, ale její zdravotní stav je na tom špatně. Kvůli natáčení filmu Salt je Angie neustále pracovně vytížená a věčně hubne. Před nedávnem se přímo na place i zhroutila. Nedávno také vyplavalo na prvrch to, že v době kdy Angie natáčela v New Yorku film Salt, Brad se šel vyplakat na rameno své ex Jennifer Anniston. Stěžoval si u ní, že se snaží dát se do kupy s Angie, ale zrovna moc to prý nejde. Polehčující informací je to, že se Angie s Bradem rozhodli, že si koupí dům v Portugalsku, kde na nějaký čas budou společně oba žít, oddechnou si od natáčení filmů a budou se snažit vztah mezi nima nějak uklidnit. Tak snad jim to výjde :-)

A je tu soutěž. Jelikož minulá soutěž neměla moc úspěch a bohužel se do ní přihlásil je pouho pouhý jeden člen, rozhodla jsem se, že udělám jinou soutěž. Jako vždy, bude platit to, že pokud budete vědět správnou odpověď, napíšete mi ji do zprávy autorovi (dole v menu) + i to, co by jste chtěli na diplomek.
O kousek níže máte obrázek. Vaším úkolem je rozpoznat o jaký TR díl se jedná. Pokud budete vědět, můžete napsat i jaká to je lokace. Snad bude mít tato soutěž větší úspěch, než ta minulá. Vyhrává 5 nejrychlejších.


A teď je na ředě vyhodnocení té minulé soutěže. Správná odpověď byla Indie. A tady je diplomek pro zmiňovaného jediného výherce. Doufám, že se líbí :-)
Tak a jsme na konci :-( Já pevně doufám, že i tento TR Magazín se vám líbil stejně tak jako ten první. Pokud jste si ho celý přečetli, tak vám moc děkuju :-) A nezoufejte, vždyť za měsíc tu máte další číslo ;-)

POZOR! Bohužel vznikly komplikace se zprávou autorovi. Některým z vás to blbne a nejde vám zpráva odeslat. Pro ty komu to teda nejde, tak mi správnou odpověď na soutěž pošlete na email www.misscroft.blog.cz@seznam.cz Nezapomeňte prosím napsat své jméno. Všem se za vzniklé potíže velmi omlouvám.

_____________________________________________

© MissCroft/misscroft.blog.cz, 2008/2011
_____________________________________________