Září 2010

Holá holá, MissCroft se vám opět hlásí!

28. září 2010 v 14:53 | MissCroft
Ano, já vím, já vím... Vůbec to ode mě není pěkné, že jsem se na blog opět vykašlala a vůbec se mu nevěnuju. Když ono... nějak se mi vytratila ta chuť na blog dále pracovat. Nechci říkat, že mě to už nebaví, to ne, jen postrádám ten určitý elán.... Sednout si za PC a pustit se s plno náladou do psaní článků. Víte.. nemusíte se děsit, blog rozhodně ukončit nechci, jen se tu prostě budou asi ty články oběvovat méně často, než jste byli zvyklí. Ráda bych s tímto blogem dokončila jisté plány, které jsem si asi před rokem naplánovala. A myslím, že jsem odvedla dost velký kus práce a nechci to všechno zahodit. Snad se teda na mě nebudete zlobit.
Chtěla bych tu udělat nový design, s trošičku podzimním nádechem, tak snad se k tomu brzy dokopu :) Prozatím jsem teda trošičku pravila komentáře. No jo, zas až tak velká úprava tam není, jen jsem k nim přidala pozadí pro hezčí vzhled :)
Prozatím se s váma teda loučím, já jdu pochytat nové nápady na to, jak dělat design a zkusím nějak zapracovat na článcích :)

Vaše MissCroft
_____________________________________________

© MissCroft/misscroft.blog.cz, 2008/2011
_____________________________________________