Listopad 2010

Assassins Creed II - Postavy - Teodora Contanto

7. listopadu 2010 v 12:03 | MissCroft
Teodora Contanto
Teodora Contanto

Teodora Contanto se narodila v roce 1450 do rodiny klenotníků, byla vůdce benátských kurtizán a Assassínka. Když bylo Teodoře 17 let, měla poměr s ženatým mužem na což se přišlo. Rodiče ji za trest poslali do kláštera. Po pěti letech z kláštera uprchla a založila si klub La Rosa Della Virtu nacházející se v bordelu v Benátkách, kde si nacházeli své útočiště jeptišky s podobným osudem, jaký měla Teodora. O pár let později se Teodora setkala s Eziem, kterému dala pár užitečných informací jak dosáhnout svého cíle... 

Assassins Creed II - Postavy - Paola

6. listopadu 2010 v 13:41 | MissCroft
Paola
,,Naučím tě jak přežít..."

Paola

Rok, kdy se Paola narodila není znám. Paola byla vůdce Florentských kurtizán, vlastník La Rosa Colta a Assassínka. Byla také sestra Anetty - věrná služebna rodiny Auditore. 

Když bylo Paole osm let, oba dva rodiče se jí zabili na moři. V 16ti odešla z evidence a žila na ulici. O čtyři roky později byla zatčena městskou stráží za vraždu, kterou neudělala. U soudu svědčil pro ni sám Giovanni Auditore a podařilo se mu Paolu sprostit viny. 

Po propuštění z vězení si Paola založila vlastní nevěstinec na ochranu dalších mnoha nešťastných žen žijících na ulici. Když byl Giovanni popraven, postarala se o jeho ženu marii a dceru Claudii. Ezia naučila jak jako pravý Assassín přežít. 

V roce 1499 Paola cestovala do Auditore Villa za plánem zavraždit Rodrigo Borgia.
Její role byla pomáhat ostatním vytvořit rozptylování, zatímco Ezio infiltroval v Sixtinské kapli.

Assassins Creed II - Postavy - Antonio de Magianis

6. listopadu 2010 v 12:26 | MissCroft
Antonio de Magianis
,,Vaše dobrá práce obnovuje naší slávu, Ezio. Nyní jsme připravení na stávku."

Antonio de Magianis

Antonio de Magianis se narodil v roce 1445 v Benátkách do chudé rodiny. Jeho otec byl švec a matka sloužila jako služebná ve vyšších rodinách. Byl členem řádů úkladných vrahů. Vůdcem zlodějského cechu v Benátkách. V pozdějších letech se setkal s Eziem a pomáhal mu zničit rodinu Barbarigo. 

Assassins Creed II - Postavy - Niccolò di Bernardo dei Machiavelli

6. listopadu 2010 v 12:07 | MissCroft
Niccolò di Bernardo dei Machiavelli
,,Jsem Assassin. Cvičil sem se jak chránit evoluci lidstva. Stejně jako Vy a každý z nás tady."

Niccolò di Bernardo dei Machiavelli
Niccolò di Bernardo dei Machiavelli se narodil 3.5.1469 ve Florencii v Itálii jako třetí syn právníka Bernarda di Niccolò Machiavelli a jeho manželka Bartolomea di Stefano Nelli. Byl italský filozof, spisovatel, a je považován za jeden z hlavních zakladatelů moderní politické vědy. Byl to diplomat, politický filozof, hudebník a dramatik, ale především byl státním zaměstnancem Florentine republiky.

Assassins Creed II - Postavy - Rebecca Crane

6. listopadu 2010 v 11:09 | MissCroft
Rebecca Crane
,,Je to už tak dlouho.... sedm let!"

Rebecca Crane

Rebecca Crane se narodila roku 1984. Je tvůrcem nového Animusu 2,0. Upravila ho tak, že poskytuje technickou podporu pro zařízení v úkrytu vraha. Je dlouhodobá kamarádka Lucy.Není známo, zda Rebecca je 'správný' Assassin jako Desmond a Lucy. Nicméně zachránila Shaunovi život.

Ve hře samotné, Rebecca pravděpodobně sleduje Animus aby se ujistila,zda je vše s Desmondem v pořádku (například, co se stalo na začátku původní hry). 
Často poskytuje malými připomínkami záznamy (Shaun je ale ukládá), zvláště když budova má buď Glyph nebo tajný vchod do hrobky Assassina.

Rebecca je energetická, poněkud ještě trochu nezralá žena, tolerantní a optimistická.

Assassins Creed II - Postavy - Shaun Hastings

6. listopadu 2010 v 10:51 | MissCroft
Shaun Hastings
,,Co jsem? Kdo jsi? Moje maminka...?"

Shaun Hastings
Shaun Hastings je vedlejší postava v Assassins Creed II. Pomáhá Desmondovi v Animu vytvořením databáze záznamů na různých, místech, lidech a budov. 

Shaun je cynický, pesimistický, má svojí tvrhou hlavu, ale dokáže taky brát věci s humorem a často vkládá do rozhovorů s Desmondem, kterému trochu závidí, vtipné poznámky.

Assassins Creed II - Postavy - Lucy Stillman

6. listopadu 2010 v 10:24 | MissCroft
Lucy Stillman
,,Desmonde, drž hubu!...Prosím."

Lucy Stillman

Lucy Stillman se narodila v roce 1987-88 a je členem Assassinů, výzkumníkem genetické paměti, pracující pro Abstergo Industries na projektu Animus. Během svého pobytu na Abstergu ukončila práci pro společnost a pomohla Desmondovi uniknout do laboratoře. Spolu s Shaunem Hastingsem a Rebeccou Crane pomáhá v současné době Desmondovi ve výcviku na Assasina.

Předtím, než začala pracovat u Abstergo Industries studovala na univerzitě kognitivní neurovědy . Byla ale nucena z univerzity odejít, když se její rádcové sloučili proti ní. Nucena tak odejít z univerzity si našla útočiště u Dr. Warrena Vicidiho, který ji zaměstnal a sloužila mu jako jeho pravá ruka u Abstergo Industries.

Lucy je optimistická a veselá žena s jasným výhledem do budoucna. Desmonda vždycky povzbuzovala a chová k němu vzájemné sympatie... 

Assassins Creed II - Postavy - Desmond Miles

6. listopadu 2010 v 10:01 | MissCroft
Desmond Miles
,,Jsem barman, na to proboha berte ohledy! Chcete abych vás naučil míchat Martini?"

,,Já nejsem vrah... ne teď..."

Desmond Miles
Desmond Miles se narodil v roce 1986. Je hlavním propagonistou v Assassins Creed a potomek dlouhé linie předků Assassinů. V roce 2012 byl unesen Abstergo Industries a byl nucen používat stroj zvaný Animus, který umožní probudit jeho vzpomínky a vyšetřujícím odborníkům tak dokáže popsat celý život určitého dávného hrdiny - Assassina.

Nejdříve byly prozkoumávány vzpomínky na jeho předchůdce Altaira. Důvodem je nalezení tzv. "úlomku ráje", který zde představuje "Evino jablko". Pak Desmond utekl z Laboratoře se svojí kolegyní Lucy, poté znovu usedl do novější verze Animu aby prozkoumal vzpomínky na jeho dalšího předka Ezia Auditore da Firenze aby se dozvěděl, jak to pokračuje s templáři a kde se poděl ten záhadný úlomek ráje, po kterém všichni tak strašně moc pídí. 

Assassins Creed II - Postavy - Petruccio Auditore da Firenze

5. listopadu 2010 v 18:42 | MissCroft
Petruccio Auditore da Firenze
,,Ezio, může mi prosím prokázat malou laskavost?"

Petruccio Auditore da Firenze

Petruccio Auditore da Firenze (1463 - 1476) byl nejmladší syn Giovaniho da Firenze Auditore a Marie Auditore narozen v roce 1463 ve Florencii. Petrucci měl být vycvičován také jako Assassin, ale jelikož byl hodně často nemocný a většinu života proležel v posteli, tak k tomu nakonec nedošlo. Spolu se svým bratrem Federicem a odcem byl roku 1476 neprávem popraven za zradu. 

Assassins Creed II - Postavy - Claudia Auditore da Firenze

5. listopadu 2010 v 18:20 | MissCroft
Claudia Auditore da Firenze
Claudia Auditore da Firenze

Claudia Auditore da Firenze se narodila roku 1461 ve Florencii Giovannimu Auditore da Firenze a Marii Auditore. S výcvikem na Assassins začala pravděpodobně v letech po otcově smrti. Vzala si za muže jednoho z nejlepších žoldáků od Maria.

Assassins Creed II - Postavy - Frederico Auditore da Firenze

5. listopadu 2010 v 18:04 | MissCroft
Frederico Auditore da Firenze
,,Je to dobrý život, který žijeme, bratře"

Frederico Auditore da Firenze
Frederico Auditore da Firenze byl nejstarší syn Giovanniho da Firenze Auditore a Marie Auditore, který se narodil roku 1452. Je vtipný, zábavný a rád škádlil svého mladřího bratra Ezia. On a Ezio byli nerozlučná dvojka. Otec řekl Fredericovi o své identitě jako jedinému svému synovi a začal ho taky učit být Assassinem. Společně se svým otcem a bratrem Petrucci byl roku 1476 popraven.

Assassins Creed II - Postavy - Maria de Firenze Auditore

5. listopadu 2010 v 17:51 | MissCroft
Maria da Firenze Auditore
Maria da Firenze Auditore
Maria da Firenze Auditore (za svobodna da Mozzi) byla manželkou Giovaniho de Firenze Auditore za kterého se provdala když jí bylo pouhých 18 let. Je matkou čtyř dětí - Federica, Ezia, Petruccia a Claudie. Narodila se do rodiny Mozzi v roce 1432, má ráda čajové dýchánky s "pravými občany" a přátelí se s Leonardem da Vinci. 

Maria věděla, že její manžel je zabiják, profesionální vrah a tohle spolu s ním drželi před svými dětmi v tajnosti až do jeho smrti. Maria je předchůdcem Desmonda Milese.

Assassins Creed II - Postavy - Mario Auditore

5. listopadu 2010 v 17:33 | MissCroft
Mario Auditore
,,Copak ty mne nepoznáváš? To jsem já! Mário!"

Mario Auditore
Mário Auditore (1434 - 1499) se narodil v Monteriggioni svému otci Ilario Auditore. Je bratrem Giovanni Auditore a byl italskám vládcem Condottiero a vládcem  Monteriggioni v Toskánsku. Spolu se svým bratrem byl už od útlého věku vycvičován Assassinem, narozdíl ale od něj, který pak odcestoval do Florenci zůstal Mario v rodném Toskánsku.

Když byl jeho bratr a jeho dva synové popraveni, navštívil ho v Toskánsku Ezio, Claudia a manželka od Giovanniho, Maria. Mario, který přijal návštěvu v rodném paláci řekl vše o klanu Assassinů Eziovi, který chce svého otce a dva bratry pomstít. Mario se tedy rozhodl Eziovi pomoct a pomáhal mu učit se bojovat. Společně se pak vydali na cestu za pomstou.

Assassins Creed II - Postavy - Giovanni de Firenze Auditore

5. listopadu 2010 v 17:16 | MissCroft
Giovanni de Firenze Auditore
,,Jsem Giovanni Auditore a stejně tak jako mojí předci, i já jsem vrah!"

Giovanni de Firenze Auditore

Giovanni Auditore (1436 - 1476) byl hlava rodiny Auditore a florentský šlechtic a bankléř pracující pro rodinu Medici. Giovanni je ve skutečnosti Assassin - zabiják a tuto skutečnost nezbytně před okolím ukrýval. Je otcem synů Ezia, Federica, Petruciho, dcery Claudie a manželem Marie Auditore

Giovanni se narodil v roce 1436 svému otci Ilario Auditore v Monteriggioni , dva roky po té, co jeho starší bratr Mario. Na to, aby se mohl stát Assassinem se učil bojovat už od útlého věku společně se svým bratrem. 

Jak šel čas, opustil rodinu Villa a připojil se k Ilariovi jako Assassin ve Florencii kde sloužil jako Gonfaloniere de Modici Casimo jako bankléř a přijal tak titul de Firenze. V roce 1452 se setkal s Marii de Mozzi, které o svém tajemství řekl, vzali se a o čtyři roky později se jim narodil první syn Federico, pak následoval Ezio v roce 1459, dcera Claudia v roce 1461 a nejmladší syn Petruccio v roce 1463.

Giovanni Auditore byl vyslán členstvím Assassinů do jedné politické akce, která se zvrtla a on byl neprávem obviněn ze zločinu, který nespáchal a společně se svýma dvouma synama byl popraven.

Assassins Creed II - Postavy - Ezio Auditore de Firenze

5. listopadu 2010 v 16:30 | MissCroft
,,Mé jméno je Ezio Auditore de Firenze a jako můj otec a všichni dědečci, i já jsem vrah!"


Ezio Auditore da Firenze se narodil ve Florencii (Itálie) dne 24.června 1459 jako druhý syn Giovanni Auditore a Maria Auditore. Až do 17ti let žil Ezio v přepychu a v rodinném poklidu ve Florencii. Byl učedník Giovanni Tornabuoni, který ho učil bankovnictví, aby se v dospělosti mohl stát vůdcem banky Auditore.

Když byli jeho bratři Frederico, Petruccio a jeho otec zavražděni, Ezio přišel na to, že jeho otec skrýval mnohá tajemství a že stejně tak, jako jeho otci, tak i mu koluje v žilách zabijácká krev. Ezio prahne po pomstě a tak utíká se zbytkem svojí rodiny z Florencie k rodinnému příteli Mariovi Auditore do Toskánska, který mu o jeho otci vypráví víc a Ezio tak zjišťuje, že patří k zabijákům - Assassinům.

Ezio, stejně tak jako Altair je předek Desmonda Milese, narozdíl ale od Altaira, který se Assassinem musel teprve nauči být je Ezio zabijákem už od narození a všechny vlastnosti zabijáka má v krvi.

Nový design, alá změny jsou tu!

4. listopadu 2010 v 17:34 | MissCroft
Mojí milí návštěvníci...

Po měsíci a něco se vám opět hlásím, tentokrát ale s několika změnama. Určitě jste si už všimli nového designu. Ano, ano, já jsem se do něj opravdu pustila a udělala ho. Původně měl být trošku podzimněji zaměřený, schází tu pár lístků, které jsem tu plánovala, jenže pak mi došlo, že než já ten design s mým tempem udělám, tak se tu ohřeje pár týdnů a už bude zima. A ono by to asi vypadalo trošku divně, kdyby jsme za oknama měli už sníh a já bych tady strašila s podzimním designem... no ne? Naprosto upřímně vám řeknu, že mi se ten design nelíbí. Vůbec. Je tu na něm tolik chyb, že kdyby bylo jen čistě na mě, tak bych ho tu ani nedávala. Jenže předchozí design tu byl už hodně dlouho, víc jak půl roku a navíc jsem tu chystala udělat větší změny a design toho všeho byl součástí. Postupně se ty chybky budu snažit opravit (jooo, přímo bije do očí moje skvělá pravá ujíždějící strana stránky, ne zrovna moc propracované záhlaví a obrázky v menu o těch radši ani nemluvím...), takže buď ty chyby v průběhu několika nejbližších dnů opravím, nebo můžete počítat s úplně novým, jiným designem. Opravdu se mi nelíbí... 

Pokud se po blogu trošku více rozhlédnete, tak určitě zaregistrujete, že jsem ho rozšířila o další hru. Ta hra se jmenuje Gothic, je to moje první RPG hra, která patří k mým nejoblíbenějším hrám vůbec. Dělí se na několik dílů a je hodně obsáhlá a zaplnit všechny rubriky této hry mi bude trvat hodně dlouho. Přidat tuhletu hru na svůj blog jsem plánovala už jak jsem tu přidávala The Witcher a Assassins Creed. Tehdy jsem ale měla hodně práce s těma dvouma hrama a asi bych všechno nestíhala. Můžete se tedy těšit i na články nové hry :)

Další změnou je celkové uspořádání blogu. Hry najdete v horním menu, v levém najdete články, které se týkají mě, vás a blogu. Přibyl do menu také aktuality box, ve kterém vám vždycky budu oznamovat novinky, např. co jsem kde upravila atd. 
Vzala jsem si do parády všechny TR Rozcestníky (až na rozcestník TR:U) a upravila jsem je. Takhle budou postupně vypadat asi rozcestníky u všech her.

Nakonec bych vám chtěla oznámit, že se už konečně budu snažit přidávat tu minimálně 3x - 4x do týdne nějaké články. Nemám toho času moc, znáte to, dopoledne škola, odpoledne nějaké vaše zájmy, koníčky... Jediné co vám můžu slíbit je to, že se aspoň pokusím to tu zase nějak rozjet :)

To je asi všechno, co jsem vám chtěla říct, doufám, že se vám to tu teď aspoň trošičku líbí (když né mi, tak aspoň vám). :))

Vaše MissCroft

GOTHIC

4. listopadu 2010 v 17:31 | MissCroft
Gothic 1
Gothic 2
Gothic 2 - Noc havrana
Gothic 3
Gothic 3 - Forsaken Gods
Arcania Gothic 4

THE WITCHER (ZAKLÍNAČ)

4. listopadu 2010 v 17:31 | MissCroft
_______________________________

------
------
FILM
------
SERIÁL
------
------
_______________________________

TOMB RAIDER

4. listopadu 2010 v 17:30 | MissCroft
_______________________________

------
FILMY
------
KOMIKSY

_______________________________


------
------
------

_______________________________ASSASSINS CREED

4. listopadu 2010 v 17:29 | MissCroft


_____________________________________________

© MissCroft/misscroft.blog.cz, 2008/2011
_____________________________________________