Červenec 2013

Poslušně hlásím...

2. července 2013 v 17:41 | MissCroft
Vážení čtenáři tohoto blogu...
Ano, vidíte dobře. Po více jak dvou letech jsem zde a píšu tento článek. Jak již všichni asi víte, poslední informaci, kterou jsem vám poskytla se týkala stěhování. A já bych vám to ráda objasnila.
Jelikož mi v poslední době dost lidí psalo co se stalo s blogem, proč už na něm nepracuju a kde je stránka, na kterou jsem se rozhodla tento blog přestěhovat, rozhodla jsem se, že vám to objasním. A kde je pro to lepší místo, než právě zde. I když je mi jasné, že o hodně přátel jsem už dávno přišla, díky svojí neaktivitě. Dva roky jsou dva roky... Ale mám pro vás snad dobrou zprávu. Na stěhování ani vytvoření nové stránky jsem nezanevřela. Bohužel jsem dovolila, aby mi do toho spoustu věcí vlezlo, takže proto to tak dlouho trvá a ještě to asi i dlouhou dobu potrvá. Ale doufám, že už pro Boha né další dva roky!
Abych to tedy upřesnila - krátce poté, co jsem tu sepsala článek o stěhování jsem taky dost značně změnila svůj životní styl. Nejvíce se to dotklo mých koníčků a zároveň s nimi i uspořádání si svojeho volného času. Když se tohle uklidnilo, opět jsem na malou chvíli začala pracovat na stěhování. Jenže do toho vlezka komplikaace se školou. Když se vyřešila, zase jsem začala pracovat na budoucí webovce. A pak přišel čtvrtý ročník střední školy a s ním maturita. A to byla snad nejdelší odmlka. Kdo říká, že maturita byla brnkačka a v klidu u toho stíhal všechny své zájmy, tak to buď musel být šprt, kterej se všechny ty předešlé roky šprtal, nebo pěkně kecá! Každopádně ale maturitu jsem zvládla a začínám se zařazovat do starých kolejích. Dalo by se říct, že zhruba druhý den poté, co jsem odmaturovala, jsem se přihlásila do administrace webu a začala jsem zase doplňovat články! Abych pravdu řekla, moc tam toho za ty dva uplynulé roky nepřibylo. Jsem teprve u prvního dílu Zaklínače, ale zdárně se s ním už blížím do finále. Pak se pohrnu na druhý díl. Až bude hotov i ten, začnu pracovat konečně na další hře (buď TR nebo AC). Jelikož články na novém webu nezahrnují jen ty, které jsou tady, ale i plno nových, nejde to zrovna nejrychleji. Přála bych si, aby tak do půl roku byla webka plně v provozu. Což je dost vysoká laťka na to, kolik toho před sebou ještě mám. Určitě sami moc dobře víte, kolik času sebere sepsání nějakého článku tak, aby čtenáře zaujal, byl zábavný a zároveň měl hlavu i patu. Momentálně se na webce nachází 382 stránek (článků). A typuju, že kolem 3 000 mi ještě zbývá. Možná, že to nakonec udělám tak, že tam dám jen ty články, které jsou tady, spustím web a budu na něj spolu s novinkama přidávat i ty další zbylé články, které bych tam chtěla mít. Možná...
Každopádně webka už je i na internetu k nalezení, ale nebudou se vám tam ještě zobrazovat články, které tam už jsou. Ani design, který tam bude.
To je asi vše, co jsem vám chtěla říct o tom, jak vlastně pokračuju. Aby jste věděli, že jsem na vás, ani na blog, ani na webku nezapomněla. Velice mne mrzí, že spousta mých blogařských přátel se svým blogem už skoncovala a jiní mě zase smazali ze svých spřátelených blogů. Na druhou stranu mě ale těší, že pár z vás se se svými blogy pěkně vyšvihlo! Nemám v plánu za jednotlivýma z vás chodit a upozorňovat vás v komentářích na vašich blozích, že tu stále jsem. Věřím tomu, že pro koho jsem v blogařském světě byla aspoň trošku důležitá, ten se sem čas od času skočil podívat, jestli se tu náhodou něco nezměnilo a určitě si tento článek přečte.
Jedno přání bych ale přece jen měla - podporu. Na sociální síti Facebook jsem založila stránku s názvem webové adresy onoho budoucího webu, kde se doufám snad už do toho zmiňovaného půl roku kompletně přestěhuju odsud tam. Název zní: akcni-adventury.cz. Budu moc ráda, když se stanete fanoušky mého webu na Facebooku - má to také dost výhod pro vás - když vám ještě nemohu představit plně funkční web, můžete se mrknout co je nového aspoň tam a zároveň vás tam budu průběžně informovat o tom, jak se web vyvíjí. A také mě tím obrovsky podpoříte. Je totiž fajn vědět, že existujou lidi, kteří se stále na nový web těší. Slibuju vám, že se budu snažit ho co nejdříve spustit.
Děkuji všem, kteří svůj čas věnovali k přečtení tohoto článku. Vaše MissCroft (již brzy pod novým jménem - Yumalai).
_____________________________________________

© MissCroft/misscroft.blog.cz, 2008/2011
_____________________________________________